Menu
Your Cart

Ruben, Aarne

Autor: Ruben, Aarne
Aastatel 1921 – 1923 lõhnasid pealinna agulid teistmoodi. Eestimaa Kommunistliku Partei salakorterid ja tehaseorganisatsioonid olid varustatud roosidega akendel: on roos aknalt kadunud, siis on ka korter politsei jälgimise all. Aeg-ajalt vilksatasid trotuaaridel konstaablihärrade silme all tumedad k..
2.51€
Maksudeta:2.30€
VIIMNE KOHTUPÄEV
-41 %
Autor: Ruben, Aarne
Romaan sõjast, õigemini sellest eemalehoidmisest. Elukunstnik Jaagup Jukamees ei lase end sadulast paisata õieti kunagi – ei metsavennana Eestis, ei keemiarelva leidurina Teise maailmasõja aegses Berliinis. Kuid raamatul on vaid näiliselt kelmiromaani iseloom: tegutse ja sulle andestatakse. Siin aga..
2.94€ 4.99€
Maksudeta:2.70€
PÜSTOL WALTHERIGA METSIKUTES LAANTES
-66 %
Autor: Ruben, Aarne
Vana hind: 11.80 Seersant Hans Keerastik heidetakse külma sõja kõrghetkel koos kaaslasega langevarjuga Nõukogude Eestisse, meestel on kaasas portatiivne raadiojaam ja käsirelvad, eesmärgiks Eestis ning kaugemalgi asuvate sõjaliste objektide luure ja teave edastamine. Sisseimbumine Eesti ellu läheb..
1.00€ 2.94€
Maksudeta:0.92€
SININE SOON KÄTTEMAKSJA PEAS
-90 %
Autor: Ruben, Aarne
Kirjaniku üheksas romaan, milles ta paistab taas silma ajaloolise aine ning väljamõeldise sujuva, faktirohke ühendajana. Teose tegevuspaigaks on reaalne, huvitava minevikuga Loopre mõis Viljandimaal, tegevusaeg XVIII sajandi lõpp, tegelaskond üsna kirju – aadlikud ja maarahvas. Ent peategelaseks on ..
1.00€ 9.97€
Maksudeta:0.92€
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)