Menu
Your Cart

Tere tulemast meie uude veebipoodi! Kui teil on küsimusi poe kasutamise kohta, siis palun kirjutage info@eestiraamat.ee või helistage 6587886.

Feeney, Alice

Feeney, Alice

Alice Feeney on ajakirjanik ja kirjanik, kes töötas viisteist aastat BBCs reporteri, toimetaja ja produtsendina, enne kui temast sai kirjanik. Pärast Londonis ja Austraalias Sydneys elamist elab ta nüüd koos perega Devonis Surrey maakonnas. 

Tema debüütromaan "Mõnikord ma valetan" (Eesti Raamat 2019) on rahvusvaheline bestseller, mida on tõlgitud enam kui kahekümnesse keelde ja millest valmib ka teleseriaal. Lisaks on tema sulest ilmunud ka raamatud „I Know Who You Are“, „Igaühel oma tõde“ (Eesti Raamat 2022), „Rock Paper Scissors“ ja ilmumas on „Daisy Darker“.


Autori foto.

Autor: Feeney, Alice
Anna Andrews naudib oma tööd BBC lõunaste uudiste saatejuhina. Ta on peaaegu unustanud, et naine, keda ta asendab, võib kunagi ka lapsepuhkuselt naasta. Aga seda ta teeb. Anna on taas lihtne reporter ja saadetakse uudiseid jahtima Blacktowni, kus linnaäärsest metsast on leitud noore naise surnukeha...
17.96€
Maksudeta:16.48€
Tooted 1 kuni 1, kokku 1 tootest (1 lehekülge)