Menu
Your Cart

Feeney, Alice

Feeney, Alice

Alice Feeney on ajakirjanik ja kirjanik, kes töötas viisteist aastat BBCs reporteri, toimetaja ja produtsendina, enne kui temast sai kirjanik. Pärast Londonis ja Austraalias Sydneys elamist elab ta nüüd koos perega Devonis Surrey maakonnas. 

Tema debüütromaan "Mõnikord ma valetan" (Eesti Raamat 2019) on rahvusvaheline bestseller, mida on tõlgitud enam kui kahekümnesse keelde ja millest valmib ka teleseriaal. Lisaks on tema sulest ilmunud ka raamatud „I Know Who You Are“, „Igaühel oma tõde“ (Eesti Raamat 2022), „Rock Paper Scissors“ ja ilmumas on „Daisy Darker“.


Autori foto.

Autor: Feeney, Alice
Anna Andrews naudib oma tööd BBC lõunaste uudiste saatejuhina. Ta on peaaegu unustanud, et naine, keda ta asendab, võib kunagi ka lapsepuhkuselt naasta. Aga seda ta teeb. Anna on taas lihtne reporter ja saadetakse uudiseid jahtima Blacktowni, kus linnaäärsest metsast on leitud noore naise surnukeha...
17.96€
Maksudeta:16.48€
Autor: Feeney, Alice
Ootamatute süžeepööretega lugu, mis ei lase raamatut käest panna!Võib ju arvata, et tunned inimest, kellega abiellusid. Aga kas see on ikka nii? Amelia võidab loteriil tasuta nädalalõpu Šotimaa läänerannikul. Naine arvab, et see reis võiks saada otsustavaks tema kiiva kiskuvas abielus. Tõredana tule..
18.97€
Maksudeta:17.40€
Tooted 1 kuni 2, kokku 2 tootest (1 lehekülge)