Schmidt, Annie M. G.

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)

Schmidt, Annie M. G.

LENDAV LIFT

€13.90

Maksudeta: €12.75

Raamatute „Jip ja Janneke” ning „Miisu” autori teos „Lendav lift“ ilmub eesti keeles raamatuna esimest korda. Aabel töötab uues suures Knotsi kaubamajas liftipoisina. Ta teab, et kõige ülemist, salapärast rohelist nuppu ei tohi ta mingil juhul vajutada. Kuid uudishimulik nagu ta on, teeb ta seda ju..

Schmidt, Annie M. G.

MIISU

€10.40

Maksudeta: €9.54

Preili Miisu on varem olnud kass. Seepärast lööb ta endiselt vahel nurru, küünistab, müksib peaga ja armastab tibatillukesi linde. Vaatamata sellele, et nüüd on ta tavaline neiu, laulab ta siiski aeg-ajalt Miaumiau-laulu ja valdab vabalt kasside keelt. Viimasest on tema uuel sõbral Tibbel kõvasti ka..

Schmidt, Annie M. G.

JIP JA JANNEKE

€14.17

Maksudeta: €13.00

Väga populaarse lasteraamatu kauaoodatud kordustrükk on lugu kahest sõbrast, väikesest poisist ja tüdrukust, kes lugejaga jagavad oma igapäevast, kuid ometi nii põnevat mängumaailma. Pealtnäha täiesti tavalised tegemised ja toimetamised on lihtsas vormis köitvateks ja meeldejäävateks lugudeks kirjut..

Schmidt, Annie M. G.

PLUK JA PUNANE AUTOKRAANA. KIRJASTUSES OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Eesti lastele tuntud Viplala-lugude autori käesoleva raamatu kangelane on abivalmis poisike Pluk, kes elab piraka elumaja tornikambris. Tal on punane autokraana ja sõber Zaza, nääpsuke prussakas, kellele ta enda juures peavarju annab. Plukil on õigupoolest palju sõpru: roosa kleidiga tüdrukutirts Aa..

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)