Menu
Your Cart

Tere tulemast meie uude veebipoodi! Kui teil on küsimusi poe kasutamise kohta, siis palun kirjutage info@eestiraamat.ee või helistage 6587886.

Bauer, Belinda

Bauer, Belinda

Belinda Bauer (1962) on Briti kirimikirjanik, endine ajakirjanik ja stsenarist. Baueri lapsepõlv möödus Inglismaal ja Lõuna-Aafrikas, hiljem kolis ta Walesi, kus töötas Cardiffis kohtureporterina; selle käigus omandatud teadmised leiavad nüüd kasutust tema krimilugudes.

Baueri debüütromaan „Blacklands“ võitis Briti Krimikirjanike ühingu Kuldse Pistoda kui 2010. aasta parim krimiromaan. 2014. aastal ilmunud krimiromaan „Rubbernecker“ võitis Theakston’s Old Peculier Crime Novel of the Year auhinna. 2018. aasta juulis jõudis Belinda Baueri romaan „Snap“ Man Bookeri auhinna nominentide nimekirja.

Tema stsenaarium filmile „The Locker Room“ võitis BAFTA Carl Foremani eriauhinna.

Baueri raamatuid on tõlgitud 25 keelde. „Blacklands“ on esimene, mis ilmub eesti keeles.


Autori foto: Jay Brooks

Blacklands e-raamat
E-raamat
Kaheteistaastane Steven Lamb kaevab Exmoori nõmmel auke. Ta loodab sealt laipa leida. Steven kaevab iga päev: pärast kooli ja nädalavahetuseti, kui tema klassikaaslased omavahel jalgpallikleepse vahetavad. Ta soovib, et ta onu hing saaks lõpuks rahu. Selle onu hing, keda ta ei tundnud, kes jäi ühete..
13.80€
Maksudeta:12.66€
BLACKLANDS
-23 %
Kaheteistaastane Steven Lamb kaevab Exmoori nõmmel auke. Ta loodab sealt laipa leida. Steven kaevab iga päev: pärast kooli ja nädalavahetuseti, kui tema klassikaaslased omavahel jalgpallikleepse vahetavad. Ta soovib, et ta onu hing saaks lõpuks rahu. Selle onu hing, keda ta ei tundnud, kes jäi ühet..
12.99€ 16.96€
Maksudeta:11.92€
Tooted 1 kuni 2, kokku 2 tootest (1 lehekülge)