Menu
Your Cart

Miller, Ben

Miller, Ben

BEN MILLER on Inglise näitleja, lavastaja ja koomik, tuntud eelkõige sarja „The Armstrong and Miller Show“ stsenaristi ja näitlejana.  Selles, kui hästi talle sobib põskhabe, võite ise veenduda, vaadates ülimenukat Netflixi sarja „Bridgerton“, kus ta kehastab lord Featherstone´i.  Ben Miller on Eesti televaatajale tuttav ka BBC krimisarjast „Surm paradiisis“.

Ben Miller on ka vahvate ja maailmas tuntust kogunud lasteraamatute autor. „Päev, mil ma kukkusin muinasjuttu“ on tema esimene eesti keelde tõlgitud teos.

Päev, mil ma kukkusin muinasjuttu_e-raamat
E-raamat
Autor: Miller, Ben
Lana armastab lugusid. Eriti neid, milles ta käib fantaasiamaailmas koos oma vanema venna Harrisoniga. Ühel päeval otsustab Harrison, et on Lanaga mängimiseks liiga suureks kasvanud, ja Lana tunneb ennast üksildasena. Kuni juhtub midagi imelist …Lana avastab, et linna veidrasse uude supermarketisse ..
13.80€
Maksudeta:12.66€
Autor: Miller, Ben
Lana armastab lugusid. Eriti neid, milles ta käib fantaasiamaailmas koos oma vanema venna Harrisoniga. Ühel päeval otsustab Harrison, et on Lanaga mängimiseks liiga suureks kasvanud, ja Lana tunneb ennast üksildasena. Kuni juhtub midagi imelist … Lana avastab, et linna veidrasse uude supermarketis..
16.96€
Maksudeta:15.56€
Tooted 1 kuni 2, kokku 2 tootest (1 lehekülge)