Menu
Your Cart

Surm DEARLEY härrastemajas_e-raamat

Surm DEARLEY härrastemajas_e-raamat E-raamatud
E-raamat
Surm DEARLEY härrastemajas_e-raamat

Tõusva päikese kiired soojendavad hiiglaslikust muruplatsist ümbritsetud hunnitut maamaja. Kuid majaprouale pole antud seda koidikut näha …

Politseifotograaf Sukey Reynolds kutsutakse kaunisse Dearley härrastemajja, fikseerima pealtnäha tavapärase sissemurdmise sündmuspaika, kuid saabudes leiab ta jahmatusega eest väga tuttava inimese surnukeha. Dearley härrastemaja omanik on seesama jõukas daam, kelle pärast Sukey eksabikaasa Paul Reynolds ta maha jättis. Mõisaproua on jõhkralt mõrvatud.

Lähedaste isiklike sidemete tõttu kõrvaldatakse Sukey ametlikult juhtumi uurimisest. Aga kui politsei hakkab süüdlast otsides järjest enam Paulile keskenduma, taipab Sukey, et tal ei jää muud üle, kui proovida tema süütust tõestada. Ta ei pruukinud olla maailma parim abikaasa, kuid tapja ta kindlasti pole.

Surnud naise minevikus kaevama asudes avastab Sukey, et tegemist polnud mingi pühakuga ja paljud naabrid oleksid hea meelega Dearley häärberi omanikust vabaneda soovinud … 

Kui aga Dearley maadelt leitakse surnuna järgmine naine, hakkab Sukey kartma, et igaühte, kes probleemsest perekonnast liiga palju teab, ähvardab oht jõhkra mõrtsuka käe läbi hukka saada. Kas ta suudab Pauli süütust tõestada enne, kui on liiga hilja? Ja kas tal õnnestub julm tapja tabada enne, kui keegi veel oma elu jätab?

Raamatu andmed
ISBN 9789916703397
14.99€
Maksudeta: 13.75€
  • Tõlkija: Piret Lemetti