Erickson, Carolly

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)

Erickson, Carolly

LEMMIKKUNINGANNA. ROMAAN HENRY VIII KOLMANDAST NAI...

€0.00

Maksudeta: €0.00

15.59 Tuntud ameerika kirjaniku Carolly Ericksoni huvipakkuv ja liigutav romaan Inglise kuninga Henry VIII kolmandast abikaasast Jane Seymourist, kellega kuningas abiellus ainult mõni päev pärast oma teise abikaasa Anne Boleyni hukkamist. Sündinud ambitsioonikasse rüütliperekonda, saadetakse n..

Erickson, Carolly

TRUUDUSETU KUNINGANNA. ROMAAN HENRY VIII VIIENDAST...

€4.99

€9.97

Maksudeta: €4.58

Väljapaistva ameerika kirjaniku Carolly Ericksoni ajalooline romaan keskendub Henry VIII (1491–1547) viiendale abikaasale Catherine Howardile. Inglise kuninga seaduslikeks kaasadeks on olnud Aragoni Katariina, Anne Boleyn, Jane Seymour, Anne Cleves, Catherine Howard ning kuuendana Catherine Parr. ..

Erickson, Carolly

HENRY VIII VIIMANE NAINE. KIRJASTUSES OTSAS!

€4.99

€19.21

Maksudeta: €4.58

Seostades ajaloolised faktid kirjandusliku faabulaga, elustab autor raamatu lehekülgedel Henry VIII ja tema abikaasadest kõige viimase – Catherine Parri loo. Henry VIII naised olid neetud ja mõistetud surema kohutavat surma, kuna kuulus ja vägev kuningas ei suutnud sigitada sobilikku pärijat, oma el..

Erickson, Carolly

JOSEPHINE'I SALAELU. NAPOLEONI PARADIISILIND

€4.99

€19.95

Maksudeta: €4.58

Haarava süžeega ja meisterlikult kirjutatud ajalooline romaan keskendub Napoleon Bonaparte’i abikaasale Josephine’ile. Sündinud Kariibi mere Martinique’i saarel, on Josephine pärinud eksootilise kreoolitari välimuse, erakordse veetluse ja sensuaalsuse. Teadlik oma kütkestavusest, püüab ta pääseda sõ..

Erickson, Carolly

ŠOTI KUNINGANNA MARY MEMUAARID

€4.99

€13.93

Maksudeta: €4.58

Sündinud Šotimaa kuningannaks, abiellunud noorelt Prantsusmaa dofääniga, võttis Mary noore lesena taltsutamatu Šoti kuningriigi ohjad enda kätte ja võitles trooni hoidmiseks. Paljud uskusid, et just tema, mitte aga ta nõbu Elizabeth I on õiguspärane Inglismaa kuninganna. See lisas hoogu nende kibeda..

Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)