Menu
Your Cart

Tere tulemast meie uude veebipoodi! Kui teil on küsimusi poe kasutamise kohta, siis palun kirjutage info@eestiraamat.ee või helistage 6587886.

Erickson, Carolly

LEMMIKKUNINGANNA. ROMAAN HENRY VIII KOLMANDAST NAISEST. VIIMASED EKSEMPLARID
-71 %
15.59 Tuntud ameerika kirjaniku Carolly Ericksoni huvipakkuv ja liigutav romaan Inglise kuninga Henry VIII kolmandast abikaasast Jane Seymourist, kellega kuningas abiellus ainult mõni päev pärast oma teise abikaasa Anne Boleyni hukkamist. Sündinud ambitsioonikasse rüütliperekonda, saadetakse n..
4.99€ 16.99€
Maksudeta:4.58€
TRUUDUSETU KUNINGANNA. ROMAAN HENRY VIII VIIENDAST NAISEST
-50 %
Väljapaistva ameerika kirjaniku Carolly Ericksoni ajalooline romaan keskendub Henry VIII (1491–1547) viiendale abikaasale Catherine Howardile. Inglise kuninga seaduslikeks kaasadeks on olnud Aragoni Katariina, Anne Boleyn, Jane Seymour, Anne Cleves, Catherine Howard ning kuuendana Catherine Parr. ..
4.99€ 9.97€
Maksudeta:4.58€
JOSEPHINE'I SALAELU. NAPOLEONI PARADIISILIND
-75 %
Haarava süžeega ja meisterlikult kirjutatud ajalooline romaan keskendub Napoleon Bonaparte’i abikaasale Josephine’ile. Sündinud Kariibi mere Martinique’i saarel, on Josephine pärinud eksootilise kreoolitari välimuse, erakordse veetluse ja sensuaalsuse. Teadlik oma kütkestavusest, püüab ta pääseda sõ..
4.99€ 19.95€
Maksudeta:4.58€
ŠOTI KUNINGANNA MARY MEMUAARID
-64 %
Sündinud Šotimaa kuningannaks, abiellunud noorelt Prantsusmaa dofääniga, võttis Mary noore lesena taltsutamatu Šoti kuningriigi ohjad enda kätte ja võitles trooni hoidmiseks. Paljud uskusid, et just tema, mitte aga ta nõbu Elizabeth I on õiguspärane Inglismaa kuninganna. See lisas hoogu nende kibeda..
4.99€ 13.93€
Maksudeta:4.58€
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)