Menu
Your Cart

Cat Power. Kasside tervendav vägi

Cat Power. Kasside tervendav vägi Eneseabi
Uus
Cat Power. Kasside tervendav vägi

Alatasa muutuvas maailmas kehastab kass vastandit – rahulikku, selget elurütmi. Kassi kohalolek kodus leevendab stressi, ärevust ja üksildust. Kass nurrub mõnusalt ja võib olla imeline sõber.

Käesolev raamat tutvustab põnevaid kassiuuringuid ning kuulsaid ja tundmatuid kassisõpru. Autorid jagavad ka isiklikke lugusid sellest, kuidas kass võib pakkuda raskel haiguse- või leinaajal vankumatut tuge ning tuua argiellu rõõmu.

Võttes eeskuju kassi käitumisest, õpid iseendaks jääma, nautima, mediteerima ning leidma aega mängu ja puhkuse jaoks. Kass näitab teed targema ja paremini tasakaalustatud elu suunas, milles valitseb hea energia. Niinimetatud CAT POWER.

Ulrica Norberg on ajakirjanik, filmiasjatundja, joogaõpetaja ja mitme raamatu autor. Ta elab oma mehe, kahe lapse, kahe kassi ja koeraga Stockholmis. Carina Nunstedt on tegutsenud ajakirjanikuna, andnud välja ajakirju ja kirjutanud raamatuid. Ta on kirjastaja ja taskuhäälingu „Terviserevolutsioon“ produtsent ning elab oma kahe poja ja kahe kassiga Stockholmis.

Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2023
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 208
Tõlkija(d) Ene Mäe
ISBN 9789916126820
  • Loe katkendit

    :
18.97€
Maksudeta: 17.40€
  • Tõlkija: Ene Mäe