Menu
Your Cart

Carter, Chris

Carter, Chris

Chris Carter on Brasiilias sündinud Itaalia päritolu kirjanik, kes õppis Michigani ülikoolis psühholoogiat ja kriminaalse käitumise analüüsi. Michigani osariigi prokuratuuri kriminaalpsühholoogia tiimi liikmena intervjueeris ja jälgis ta paljusid seaduserikkujaid, muu hulgas eluks ajaks vangi mõistetud sarimõrvareid ja mitmeid inimesi tapnud kurjategijaid.

Olles Los Angelesest 1990ndate alguses lahkunud, tegutses Chris Carter kümme aastat erinevate glam rock’i bändide kitarristina ja loobus siis muusikaga tegelemisest, et hakata täiskohaga kirjanikuks. Nüüd elab ta Londonis ja on üks Suurbritannia menukamaid autoreid. 

Kui teile meeldivad verised ja ülivägivaldsed kuriteod, siis on Chris Carter kahtlemata teie lemmik. Ta oskab kirjeldada kõige võikamaid kuritegusid politseiuurijate vaatenurgast. Tema romaanide mõrtsukad ei ole mingid lamedad stereotüübid, vaid neil on mitmetahuline taust. 


Autor: Carter, Chris
Sa arvad, et oled väljaspool ohtu … Aga kas ikka oled?Mahajäetud lihapoest leitakse tundmatu noore naise surnukeha. Surma põhjus on ebaselge, kehal ei ole ühtegi kriimu, välja arvatud see, et naise suu ja häbe on jämeda niidiga robustselt kinni õmmeldud. Lahkamise käigus saab olukorra tõsidus ja õud..
23.99€
Maksudeta:22.01€
Krutsifiksimõrvad_e-raamat
E-raamat
Autor: Carter, Chris
Kui mahajäetud majakesest Los Angelesi riigimetsas leitakse noore naise surnukeha, avastab mõrvauurija Robert Hunter end kohutavast korduvast luupainajast.Kahe paralleelse puidust tala külge riputatud alasti ohvrit on enne surma sadistlikul moel piinatud. Tema näonahk on maha nülitud – seda on tehtu..
14.99€
Maksudeta:13.75€
Autor: Carter, Chris
Kujuta ette oma suurimat hirmu ... ja ole siis silmitsi oma kõige hullema õudusunenäoga.Jõulude eel leitakse ühe Los Angelese kiriku altari eest preestri verine peata surnukeha, millele on otsa torgatud koera pea. Ohvri rinnale on verega kirjutatud number kolm.Uurija Robert Hunter peab seda algul ri..
19.97€
Maksudeta:18.32€
Autor: Carter, Chris
Kui mahajäetud majakesest Los Angelesi riigimetsas leitakse noore naise surnukeha, avastab mõrvauurija Robert Hunter end kohutavast korduvast luupainajast. Kahe paralleelse puidust tala külge riputatud alasti ohvrit on enne surma sadistlikul moel piinatud. Tema näonahk on maha nülitud – seda on te..
18.97€
Maksudeta:17.40€
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)