Menu
Your Cart

McTiernan, Dervla

McTiernan, Dervla

Auhindu võitnud bestsellerite autor Dervla McTiernan on end tõestanud kui üks suurimaid nimesid krimikirjanduses. Tema raamatud on pälvinud kriitikute tunnustust kogu maailmas ning ainuüksi Austraalias ja Uus-Meremaal on neid müüdud üle 400 000 eksemplari. Dervla McTiernan sai tuntuks politseiromaaniga "The Ruin", mille tegevuspaik on Galway Iirimaal.  Inspektor Cormac Reilly sarjast on ilmunud veel kaks romaani - The Scholar ja The Good Turn. 

Juristiharidusega krimikirjanik Dervla McTiernan sündis Iirimaal ja elab praegu Austraalias Perthis koos abikaasa, kahe väikese lapse ja kuldse retriiveriga.

2022. aastal ilmus McTiernani esimene eraldiseisev põnevik "Mõrvareegel" (The Murder Rule). Inspireerituna tõestisündinud loost noorest juuratudengist, kes töötas projektis Inocence Project ja avastas lõpuks tõendid, mis vabastasid 26 aastat vangis istunud mehe, on McTiernan loonud unustamatu ja ootamatuid pöördeid sisaldava põneviku. Raamat on kohustuslik lugemine kõigile juriidiliste põnevike austajaile.

Raamat ilmub eesti keeles juba septembris!Arvustused (inlglise keeles)

Palju põnevat leiab ka autori veebilehelt (inglise keeles)

Tooted puuduvad.