O'Brien, Edna

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)

O'Brien, Edna

PUNASED TOOLIKESED

€9.97

Maksudeta: €9.15

Kümme aastat pärast oma eelmise romaani ilmumist tuletab Edna O’Brien meile meelde, miks teda peetakse üheks suurimaks praeguse põlvkonna ja üleüldse kõikide põlvkondade iiri kirjanikuks. Ühte Iirimaa lääneranniku külla asub elama Vladimir Dragan – imearsti ja seksuaalnõustajana esinev sõjakurjategi..

O'Brien, Edna

METSAS

€4.99

€16.79

Maksudeta: €4.58

Romaani peategelane Mich O’Kane satub juba poisikesena seaduserikkumistega politseisse, tema edasist elu ning ellusuhtumist kujundavad suuresti mitme kinnipidamiskoha põrgulik atmosfäär, rohked karistused, kiusamised. Järjekordselt vabanenud, läheb ta elama metsa. Sealt hoiab ta hirmu all tervet sed..

O'Brien, Edna

ARMUNUD BYRON

€4.99

€16.24

Maksudeta: €4.58

Selles raamatus keskendub autor Byroni armulugudele. Mitmesugused suhted nii poiste kui naistega andsid palju kõneainet salongides ja tolleaegne kõmuajakirjandus kajastas neid kuulujutte maialt. Et Byron oli samal ajal inglise suurimaid poeete, oli selge juba tema eluajal. Soov üle piiri minna ja ää..

O'Brien, Edna

MAATÜDRUKUD

€4.99

€8.18

Maksudeta: €4.58

Ujeda Caiti unelevad päevad lõpetab teade, et ta on võitnud kloostrikooli stipendiumi. Ta tunneb siirast rõõmu, mida tahab jagada oma jumalakartliku emaga, kelle elu purjutajast ja pillajast mehemühaka kõrval on lõputu katsumus. Paraku on saatusel oma teed: jagatud rõõmu asemel saab Cait tunda lohut..

O'Brien, Edna

ÜKSILDANE TÜDRUK. TÜDRUKUD ABIELUTAEVAS

€4.99

€13.10

Maksudeta: €4.58

Iiri kirjaniku Edna O’Brieni looming on aus ja vahe sissevaade naise ellu, kus karmi tegelikkus murtakse huumoriprismas. Romaanides “Üksildane tüdruk” ja “Tüdrukud abielutaevas” jätkab kirjanik triloogia esimesest raamatust (“Maatüdrukud”) tuttavate neidiste – Kate’i ja Baba – elukulu jälgimist: nen..

Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)