García Márquez, Gabriel

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)

García Márquez, Gabriel

SADA AASTAT ÜKSILDUST

€18.75

Maksudeta: €17.20

Maailmakirjanduses ei ole just palju teoseid, milles müüt ja ajalugu, maagia ja realism põimuksid nii imetabasel kombel nagu romaanis "Sada aastat üksildust", millest on kujunenud Ladina-Ameerika maagilise realismi tähtteos. See on Buendíade suguvõsa lugu ning geograafiliselt kaardilt puuduva, kirja..

García Márquez, Gabriel

KOLONELILE EI KIRJUTA KEEGI

€10.00

€11.10

Maksudeta: €9.17

Reeded on teistsugused – igal teisel päeval nädalas peavad kolonel ja tema haigevõitu naine pidevat võitlust vaesuse ja üksluisuse vastu, kaapides kokku oma sääste toidu ja ravimite tarbeks, mis hoiavad neid elus. Aga reedeti tuleb postiljon ja see saadab põgusa lootuselaine läbi koloneli vananeva s..

García Márquez, Gabriel

ARMASTUS KOOLERA AJAL. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

1985. aastal ilmunud romaan „Armastus koolera ajal” kuulub autori olulisemate teoste hulka. Selle ajalisteks raamideks on XIX sajandi keskpaik kuni XX sajandi 20.-30. aastateni ning tegevuspaigaks üks Colombia rannikulinn. Paralleelselt Florentino Ariza ja Fermina Daza suure armastuse looga kulgeb r..

García Márquez, Gabriel

ARMASTUSEST JA TEISTEST DEEMONITEST. KIRJASTUSEST ...

€0.00

Maksudeta: €0.00

1949. aaastal saadetakse Colombia päevalehe uudistereporter Gabriel García Márquez kunagisse Santa Clara kloostrisse, kus tühjendatakse maa-aluseid hauakambreid, et teha kohta uue viietärnihotelli ehitusele. Tööliste kirkalöökidest puruneb hauaplaat teise järel, kuni ühe kivi alt valgub välja ergav ..

García Márquez, Gabriel

ELADA, ET SELLEST JUTUSTADA. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Gabriel García Márqueze, Nobeli kirjanduspreemia laureaadi, Colombia kultuurielu edendaja ning tuntuima Ladina-Ameerika kirjaniku mälestusteraamat viib lugeja autori lapsepõlve maagilisse maailma, laseb tutvuda tema suure värvika suguvõsaga, sõprade ja inspiratsiooniallikatega ning jälgida kirjaniku..

García Márquez, Gabriel

KAKSTEIST KUMMALIST PALVERÄNDURIT

€6.87

€14.50

Maksudeta: €6.30

Kui harilikult tegutsevad Colombia kirjaniku Gabriel García Márqueze tegelased Ladina-Ameerikas, siis seekord rändavad nad ringi Euroopas. Elas ju kirjanik isegi pikki aastaid võõrsil, nii et Euroopa ja Lõuna-Ameerika kultuuride ja inimeste kokkupõrge on tema jaoks väga tuttav teema. „Kaksteist ku..

García Márquez, Gabriel

MINU MÄLESTUSED KURBADEST HOORADEST. KIRJASTUSEST...

€0.00

Maksudeta: €0.00

Columbia vanameistri 2004. aastal ilmunud romaan kannab nostalgia märki. See on lugu ajakirjanikust ja elukunstnikust, kes seisab oma ümmarguse elukümnendi lävel ja tahab seda tähistada erilise kohtumisega alles puhkeva, veel puutumatu iluga. Ühest karskest ööst kasvab unenäoline aasta ning vana mee..

García Márquez, Gabriel

PATRIARHI SÜGIS. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

1982.a. Nobeli kirjanduspreemia laureaadi, “Sada aastat üksildust” autori kolumbialase G. García Márqueze allegoorilis-ekspressionistliku kujutluslaadiga romaani aineks on türannia, mida esindab Ladina-Ameerika nimetu diktaator. See on pildistus türanni lõputust eluloojakust, mida kannavad üha hingi..

Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)