Menu
Your Cart

Haavad

Haavad

Põnevik, mis hoiab oma painavas kütkes algusest lõpuni!

Politseidirektor Margrethe Dybbøli teismeline tütar Zenia kaob jäljetult. Tüdruk on ka varem koos teiste loomaaktivistidega olnud päevi kodust eemal, ent praegu on kadunud teinegi noor naine ja Dybbøl hakkab närvi minema. Kas need kaks kadumisjuhtumit võivad olla seotud?

Samal ajal kutsutakse ülemkomissar Liam Stark uurima mõrva. Surnud mehe nahal on kummalised lõikehaavad. Üha suuremaid mõõtmeid võtval uurimisel vajatakse ka komissar Dea Torpi abi, kuigi ta sooviks rohkem aega veeta oma uue kallima seltsis.

Dea ja Liami tähelepanu pälvib kunstnik Monika le Fevre, kelle mõne aasta tagune näitus on tekitanud tohutult vastukaja ning lausa rünnakuid, kuna kunstnik eksponeeris näitusel samasuguste haavadega loomade topiseid. On alust arvata, et siit viivad niidiotsad nii leitud surnukeha kui ka Dybbøli tütre kadumise juurde.

Tasapisi saab Dybbølile selgeks, et ta ei tunne oma tütart nii hästi, kui ise arvas, ning Zenia käitumise tagamaade lahtiharutamine täidab ta hirmutavate aimustega.

Haavad“ on teine raamat Liami ja Dea juhtumite sarjast, mille on koostöös kirjutanud Taani menukirjanikud Sara Blædel ja Mads Peder Nordbo. Sarja esimene osa „Lahustunud“ ilmus 2022. aastal.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2023
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 286
Mõõdud 140x210
ISBN 9789916127087
  • Loe katkendit

    :
19.97€
Maksudeta: 18.32€
Hind preemiapunktides: 1200
  • Preemiapunktid: 100
  • Tõlkija: Anneli Vilu