Nesser, Håkan

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)

Nesser, Håkan

INTRIGO

€6.87

€15.98

Maksudeta: €6.30

Tõeline maiuspala Skandinaavia krimikirjanduse fännidele! Naine, kes haub kättemaksu truudusetule abikaasale. Kolmkümmend aastat tagasi salapärastel asjaoludel kadunud noor neiu. Ideaalne perekond, kelle elu paiskab segi ammu kadunuks jäänud poja ootamatu väljailmumine. „Intrigos” on ühtede ..

Nesser, Håkan

KARAMBOOL. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Purjus taksojuht sõidab surnuks noore poisi. Vihma ja pimeduse katte all põgeneb ta sündmuskohalt. Kuid õnnetus paiskab tema elu hoopis uutesse rööbastesse. Ta seatakse üha pingeliseks krutitava kuratliku dilemma ette, mida ta püüab kõigi oma kasutuses olevate vahenditega lahendada. Maardami politse..

Nesser, Håkan

KOMISSAR JA VAIKUS. KIRJASTUSES OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Politseijaoskonda helistab tundmatuks jääv naisterahvas ja teatab, et Puhta Elu ususekti suvelaagrist kaovad tüdrukud. Räägib helistaja tõtt? Kes ta ise on? Millist osa mängib kogu loos sekti juht? Komissar Van Veeteren võtab käsile juhtumi, kus viimasele kui küsimusele kõlab vastuseks vaikus ja lah..

Nesser, Håkan

PÄÄSUKE JA KASS, ROOSIKE JA SURM

€4.99

€9.05

Maksudeta: €4.58

“Pääsuke ja kass, roosike ja surm” jätkab Håkan Nesseri populaarset romaanisarja komissar Van Veeterenist – üht auhinnatumat viimase aja rootsi kirjanduses. Komissar, kes on teenistusest lahkunud, veedab pensionipõlve, pühendudes oma hobile, antikvaarsetele raamatutele. Aga kuna tema komissarikuulsu..

Nesser, Håkan

TAGASITULEK

€2.94

Maksudeta: €2.70

Ühel vaiksel augustihommikul vabaneb vanglast topeltmõrvar. Ühel vihmasel aprillipäeval leitakse metsast köndistatud surnukeha. Milline seos valitseb nende sündmuste vahel? Komissar Van Veeteren pannakse silmitsi kireva ja õnnetu inimsaatusega. Tema lahendada jääb kuritegu, mille puhul kõik juhtniid..

Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)