Kiik, Heino

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)

Kiik, Heino

ARVE JOMM. I

€2.94

€18.31

Maksudeta: €2.70

Sariromaan “Arve Jomm” koosneb seitsmest romaanist; käesolevasse köitesse kuulub neist neli esimest. Tegemist on omapärase karakterromaaniga, autorile südamelähedase tegelase kujunemislooga. Ettevõtlikust maapoisist (“Alguse asi”) saab peale sõjaseiklusi (“Elame üle”) sõjajärgses Tallinnas tegutsev ..

Kiik, Heino

ARVE JOMM. II

€2.94

€18.31

Maksudeta: €2.70

Sariromaan “Arve Jomm” koosneb seitsmest romaanist, käesolevasse köitesse kuulub kolm viimast raamatut – “Pensionieelik”, “Eneseteostus” ja “Lõhkine küna”. Nagu eelnevateski osades, otsib Arve Jommi energia järgnevaski ajas endale tegevust. Pärast brigadiriameti mahapanekut saab Arve Jommi elu tõeli..

Kiik, Heino

MARIA SIBERIMAAL. ELUPADRIK. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

„Maria Siberimaal” on lugu 1949. aastal Siberisse küüditatud Eesti talunaisest, ühest neist, kes süütult kannatasid. „Elupadrik” käsitleb nõukogude-aegse suurmajandi tööd ja olmet...

Kiik, Heino

TONDIÖÖMAJA. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

“Tondiöömaja” on põneva elukäiguga romaan: 1967. aasta romaanivõistlusel sai see esimese auhinna, kirjastamise käigus aga leidis tsensuur, et autor on kirjutanud riigivastase, kolhoosikorda inetult välja naerva teose, mida eesti rahval lugeda pole vaja. Avaldamine venis 1970. aastani, ja teos ilmus ..

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)