Groen, Hendrik

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)

Groen, Hendrik

VÄIKE ÜLLATUS

€16.96

Maksudeta: €15.56

Hendrik Groeni ülimenukate salapäevikute eellugu Hendrik Groen ja Evert Duiker, truud sõbrad nii heas kui halvas, on 70+ ja naudivad rahulikku vanaduspõlve. Nad käivad teineteisel külas, mängivad malet ja räägivad elust. Ühel päeval on aga rahu rikutud, kui Evert ilmub Hendriku poole, üllatusena ka..

Groen, Hendrik

ELA JA LASE ELADA

€9.97

€17.51

Maksudeta: €9.15

Hendrik Groeni salapäevikute autori uus raamat. Arthur Ophof oli oma elu endale teisiti ette kujutanud. Põnevate reiside asemel kaugetesse maadesse istub ta neli korda nädalas ummikus teel Purmerendist Breukeleni ja Breukelenist Purmerendi. Suurejooneliseks ja meeliköitvaks ei saa tema kiretut ja la..

Groen, Hendrik

KUNIKS ELU

€14.72

€18.44

Maksudeta: €13.50

Hendrik Groen tutvustas end oma eelmises salapäevikus „Salapäevik. Hendrik Groen, 83 ¼ aastat vana”, mis on saanud menukiks paljudes Euroopa riikides, sealhulgas ka Eestis. Koos Everti ja teiste sõpradega klubist Vanad, Kuid Mitte Surnud püüab Hendrik oma viimaseid eluaastaid ühes Põhja-Amsterdami h..

Groen, Hendrik

SALAPÄEVIK. HENDRIK GROEN, 83¼ AASTAT VANA

€13.86

€18.50

Maksudeta: €12.72

Kuula järjejuttu: Andrus Vaariku loeb katkendeid raamatust Hendrik Groen võib ju vana olla, aga veel mitte surnud ning ta ei kavatse sugugi alla anda. Tõsi küll, ta jalutuskäigud jäävad järjest lühemaks, sest jalad ei taha hästi koostööd teha, ja ta peab sagedasti arsti juures käima.  Tehni..

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)