Menu
Your Cart

Tere tulemast meie uude veebipoodi! Kui teil on küsimusi poe kasutamise kohta, siis palun kirjutage info@eestiraamat.ee või helistage 6587886.

Lugemissoovitused RSS Feed

17 veebr Celeste Ng, „Kõik, mis ma sulle rääkimata jätsin“
0 1050
Triin OlvetRaamat on tähelepanuväärselt hea ja samal ajal üks rusuvamaid, mida ma elus lugenud olen. Sellises kontsentratsioonis masendust ja õnnetust sellisel kujul ei ole ma võimeline rohkem taluma. Noil harvadel hetkedel, kui tuli meelde, et halloo, sa loed ju raamatut, aeg on sisse elamise asemel välja elada, suutsid kopsud korraks normaalselt ..
01 veebr Lottie Brooksi äärmiselt piinlik elu
0 249
Raamat kirjeldab vaimukalt varateismelise tüdruku elu, kes „on asunud naiseks saamise teekonnale” nagu Lottie ema ikka öelda armastab. Lottie-vanused tüdrukud loevad seda lugu kindlasti suure huvi ja kaasaelamisega, leides sealt abi ja tuge teismeliste keerukas maailmas orienteerumisel, lisaks saab lugedes ka mõnusa kõhutäie naerda.Loe edasi..
01 veebr Võimas teos, mis näitab tänapäevastele poolpehmetele reisikirjadele koha kätte
0 119
Rahvusraamatukogu kultuurinõunik Karl Martin Sinijärv soovitab Jan Morrise raamatut «Veneetsia».Võluvad on need raamatud, kelles linnasid elavaks kirjutatakse. Kokku on noid isepalgelisi üllitisi ilmas päris mitu, kuid päris häid tuleb iga hea kuulsa linna kohta vast paar-kolm läbi aja ja paljude sama heade, ent vähem kuulsate linnade kohta on nad ..
05 jaan Masendunud ja tütre elu eest võitlev mees uurimas Islandi masendavat minevikku...
0 93
Jaan MartinsonNii kummaline, kui see ka pole, on siinmail ilmunud Islandi krimikirjanike teoseid küll, kuid nende kõige kuulsama, Arnaldur Indridasoni omi... Tegelikult on samuti, kuid jäänud suurema tähelepanuta ning autor pea kümnendiks unustusse. Ühelt väikekirjastuselt ilmus Indridasoni „Klaaskamber” mille eest võitis ta 2002. aastal oma esimes..
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)