Noll, Ingrid

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)

Noll, Ingrid

SAAMAHIMU AJEL. KIRJAASTUSES OTSAS!

€5.94

€14.99

Maksudeta: €5.45

Juba ammu oli raamatukoguhoidja Karla unistanud pensionäri elust: heita pikali ja lõpuks ometi rahulikult lugeda, elada ainult endale. Nii ta siis 60-aastaselt oma töö linnaraamatukogus lõpetabki. Vaid mõne kolleegiga säilib tal nõrk side  ̶̶  kuni ühe saatusliku küllakutseni. Keskpäevaein..

Noll, Ingrid

KOSTILISTE LÕUNALAUD

€4.99

€13.90

Maksudeta: €4.58

Nelly, kolmekümnendate keskel üksikema, vajab laste üleskasvatamiseks raha. Kuna ta oskab hästi süüa teha ja tal on olemas koht, kus lõunat pakkuda, kutsub ta omale kostilisi. Nii koguneb iga päev tema juurde lõunatama kirju seltskond: kapten, kes pole enam ammu merd sõitnud, pruunikspäevitunud spor..

Noll, Ingrid

APTEEKER. KIRJASTUSES OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Hella Moormann lamab Heidelbergi naistekliinikus, voodinaabriks Rosemarie Hirte. Ajaviiteks usaldab Hella palatikaaslasele kõige seikluslikumad saladused. Ametilt apteeker, kannatab ta oma päästja- ja emainstinkti all, mille tõttu on ikka ja jälle sattunud valede meeste otsa ja ootamatutesse olukord..

Noll, Ingrid

PUNANE ROOSIKE

€2.94

€6.10

Maksudeta: €2.70

Ingrid Nolli romaanide kangelannad on peaaegu kõik traagilise lapsepõlvega saatuslikud naised. Eluga toimetulekuks kasutavad nad kavalust ja intriige. Ning kui nad saadavad korda kuriteo, oskavad nad seda suurepäraselt varjata. Selline naine on ka romaani “Punane roosike” peategelane Annerose – peal..

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)