Menu
Your Cart

Kasuta koodi Uusaasta24 ja saa 10% täiendavat soodustust, kui ostukorvi väärtus on vähemalt 49 eurot!

Tangsoo, Jaan

KROONIKA
-66 %
Autor: Tangsoo, Jaan
Lopsaka keelekasutuse ja erakordsete karakterite poolest rikka teose keskmes on ühte Eestimaa väikelinna saabunud “Ameerika miljonär”, keda kõikvõimalikud kohalikud aferistid tahavad oma huvides ära kasutada ja tema varandusest osa saada. See humoorikas, kohati groteski laskuv romaan meenutab lugeja..
1.00€ 2.94€
Maksudeta:0.92€
VALGA VALKA
-83 %
Autor: Tangsoo, Jaan
Jaan Tangsoo uus teravasüžeeline romaan “Valga Valka” on nooruki mina-vormis pihtimus oma elust kodus, kus valitseb sõna tõsises mõttes põrgu – perekonda rusub Iraagis teeniva vanema poja saatus ja invaliidist isa, kes on alkohoolik. Lohutust leiab nooruk vaid internetti põgenedes, kust leiab sõbran..
1.64€ 9.81€
Maksudeta:1.50€
RITSIKAS
-33 %
Autor: Tangsoo, Jaan
Kui lapsel ei ole aimugi, kes on tema isa. Kui lapse emale läheb korda ainult korralik peatäis ja last vajab ta üksnes selleks, et elamispinda saada. Siis võibki juhtuda, et ühel hetkel kukub viieteistkümneaastasel tüdrukul karikasse viimane piisk ja temast saab Ritsikas, kelle kodukoht on seal, kuh..
1.96€ 2.94€
Maksudeta:1.80€
PERROON
-67 %
Autor: Tangsoo, Jaan
Kaks meest istuvad vaksalis. Nad vahivad perrooni, inimesi, suveööd, lonksavad õlut ja muudki. Ajast pole puudu kummalgi, sest üks neist on rongist maha jäänud ja teise jaoks paistavad kõik rongid juba läinud olevat… Ja üks meestest pajatab teisele ajakuluks oma lugu, elukunstniku lugu, kuidas on te..
1.99€ 6.10€
Maksudeta:1.83€
TAGASI KOJU
-90 %
Autor: Tangsoo, Jaan
See on koeraraamat, kuid pole lasteraamat. Kaks autorit, kaks minategelast – inimene ja koer. Mõlemad on kaotanud elus nii olulise, et tundub, nagu rohkem kaotada polekski enam võimalik... See raamat räägib koerast, kes pärast omaniku surma pärijate poolt liivakarjääri maha jäetakse. Kas see ongi ..
1.00€ 9.97€
Maksudeta:0.92€
EILSEST TÄNASESSE
-89 % 2-3 Days
Autor: Tangsoo, Jaan
Oma romaanides teravate süžeedega silma paistnud autor on seekord võtnud vaatluse alla hävituspataljonide tegevuse metsavendade hävitamisel, samuti ka julgeolekuorganite poolt toimepandud kuriteod Nõukogude Eesti elanike vastu. Mitme läbiva süžeeliiniga romaanis on kesksel kohal noore mehe Leo kujun..
1.00€ 9.48€
Maksudeta:0.92€
KOLMTEIST AASTAT HILJEM
-80 %
Autor: Tangsoo, Jaan
Romaanis „Kolmteist aastat hiljem“ kohtub lugeja juba autori varasemast loomingust tuttavate tegelastega. Raamatu tegevus hargneb vahetult pärast Eesti Euroopa Liitu astumist ühes maalilises Eestimaa väikelinnas, mille linnaisadel ja nendega mestis olevatel aferistidel tekib hull idee arendada globa..
1.99€ 9.97€
Maksudeta:1.83€
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)