Higgins, Jack

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)

Higgins, Jack

ANNA KURADILE SÕRM. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Briti luure röövib Higginsi varasematest teostest tuttava Liam Devlini ja sunnib teda taas osalema võigastes mängudes, mille eesmärk on sedapuhku NATO salarelva varastanud KGB palgamõrtsuka tabamine. Ühise eesmärgi nimel on pandud tegutsema mitme riigi salateenistused ning hulk osavaid ja surma põlg..

Higgins, Jack

KESKÖINE JOOKSJA. KIRJASTUSEST OTSAS!

€4.99

€9.97

Maksudeta: €4.58

Kate Rashid, maailma üks rikkamaid ja ohtlikumaid naisi, on olnud tunnistajaks, kuidas tema vennad üksteise järel tapeti, ja nüüd on ta vandunud kättemaksu. Mis sellest, et nad üritasid mõrvata Ameerika Ühendriikide presidenti või et nende soontes voolas sulaselge nurjatus. Nad olid tema vennad ja v..

Higgins, Jack

OHTLIK PIIRKOND

€4.99

€13.67

Maksudeta: €4.58

Julgeolekurühma liikmele Sean Dillonile tehakse ülesandeks vabastada kolmeteistkümneaastane Sara, kes on röövitud Londonist ja viidud Iraaki, et sundida ta abielluma mehega, keda tuntakse Jumala Haamri nime all ja kes on Lähis-Ida kardetumaid terroriste. Dillonil pole aimugi kohutavast sündmusteahel..

Higgins, Jack

TIIGRI AASTA

€4.99

Maksudeta: €4.58

Jack Higginsi seekordsele põnevikule on ainest andnud külma sõja aegne võidurelvastumine ja maailmaruumi vallutamise ajalugu.  Briti salateenistuse agent Paul Chavasse saab ülesande toimetada Hiina ülemvõimu all olevast Tiibetist välja geniaalne matemaatik doktor Hoffner, et NATO saaks mehe o..

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)