Menu
Your Cart

Townsend, Jessica

Townsend, Jessica

Jessica Townsend elab Austraalia päikeserannikul Queenslandis. Teda huvitavad ühistransport, iidsed linnad, hotellid, ooperilauljad, halloween, salaseltsid ja hiiglaslikud kassid, ning kõik need on leidnud koha ka tema auhindu võitnud ja rekordeid purustanud raamatutes „Nevermoor. Murrigan Crow' tuleproovid“, „Vundersepp. Morrigan Crow’ kutsumus“ ja „Tühikatk. Jaht Murrigan Crow’le“ .

„Nevermoor“ oli tema debüütromaan, mida on tõlgitud juba 39 keelde.


Autori foto: Emma Nayler

TÜHIKATK. JAHT MORRIGAN CROWle
-21 %
Morrigan Crow ja tema sõbrad on üle elanud oma esimese aasta elitaarse vunderlaste seltsi uhkete õpilastena. Nad on aidanud lõpetada ebainimliku Koleturu tegevuse ja tõestanud oma ustavust 919. üksusele. Nüüd aga seisab Morrigan silmitsi uue põneva väljakutsega: ta peab saama selgeks salapärased vun..
15.30€ 19.30€
Maksudeta:14.04€
Äraneetud tüdruk põgeneb surma käest ja leiab end imemaailmast, kus teda hakatakse uskumatult pöörastel viisidel proovile panema. Sukeldu Morrigan Crow ja Nevermoori vunderit täis maailma – kõige fantaasiaküllasemasse lasteraamatusse, mis on sel aastal ilmunud. Morrigan Crow on ära neetud. Kuna t..
16.96€
Maksudeta:15.56€
VUNDERSEPP. MORRIGAN CROW' KUTSUMUS
-45 %
Morrigan Crow on pääsenud surmava needuse käest, leidnud uue kodu imetabases Nevermoori linnas ja liitunud vunderlaste seltsiga. Seal lubatakse talle kaitset, sõprust ja kuuluvustunnet kogu eluks, kuid Morrigan ei saa loodetud vastuvõtu osaliseks. Lisaks on ta avastanud, et tal on kummaline võluvõim..
9.97€ 18.00€
Maksudeta:9.15€
Tooted 1 kuni 3, kokku 3 tootest (1 lehekülge)