Menu
Your Cart

Fosse, Jon

Fosse, Jon

Jon Fosse (1959) on Norra kirjanik ja dramaturg, keda võrreldakse Samuel Becketti, Harold Pinteri ja Henrik Ibseniga. Fosse on norra kaasaegsetest autoritest maailmas kõige rohkem lavastatud dramaturg. Eesti teatrisse on Fosse näidenditest jõudnud „Keegi tuleb ju ikka“, „Ma olen tuul“, "Üks suvepäev" ja "Sügise unenägu". Teda on tunnustatud arvukate kirjandus- ja teatriauhindadega ja tema teoseid on tõlgitud enam kui 40 keelde.

Autor: Fosse, Jon
„Teine nimi. Septoloogia I–II“ on kunstnikuromaan, lugu armastusest ja sõprusest, üksindusest ja kaotustest, elu pidepunktidest – usust, kunstist, kaastundest. Teos hõlmab kahte päeva maalikunstnik Asle elust. Norra läänerannikul pisikeses Dylgja külas elav Asle suhtleb vähestega, peaaegu ainult naa..
20.25€
Maksudeta:18.58€
PELGUPAIK
-38 %
Autor: Fosse, Jon
Jon Fosse (sündinud 1959) on Norra uuema aja kultuskirjanik ja dramaturg. Tema kui kirjaniku eripära väljendub tema stiilis. Sõnade ja lausete kordamine annab kirjanduslikule tekstile rütmi ja loob musikaalsuse. Eesti lugejale on see esimene kohtumine Jon Fossega. "Pelgupaik" on romaan lapsepõl..
4.99€ 8.07€
Maksudeta:4.58€
TRILOOGIA
-52 %
Autor: Fosse, Jon
„Triloogia“ koosneb kolmest üksteisel põhinevast lühiromaanist. „Unetus” jutustab kahest noorest inimesest, Aslest ja Alidast, kes kiinduvad teineteisesse juba esimesel kohtumisel ja kasvavad teineteisega lahutamatult kokku. Asle on andekas pillimees, ta on selle oskuse isalt pärinud, ja kui ta viiu..
6.87€ 14.40€
Maksudeta:6.30€
Tooted 1 kuni 3, kokku 3 tootest (1 lehekülge)