Menu
Your Cart

Juhuslik kohtumine_e-raamat

Juhuslik kohtumine_e-raamat E-raamatud
E-raamat
Juhuslik kohtumine_e-raamat

Ootamatute pööretega südamlik lugu sellest, kuidas juhuslikust kohtumisest alguse saanud armastus võib muuta täielikult kahe inimese elu.

Rachel Milandrose suhted vend Keviniga muutuvad pärast isa ootamatut surma veelgi pingelisemaks, kui selgub, et Garrett Milandros on pärandanud Moon Valley perefirma üksnes tütrele. Matustel annab isa parim sõber Rachelile võtme, mis peaks avama seifi, kus on varjul midagi väga olulist.

Uurija Chris Harris elab oma igapäevast elu, olles pühendunud politseinikust venna Michaeli kümme aastat tagasi toimunud mõrva lahendamisele.

Chris ja Rachel kohtuvad juhuslikult ühel õhtul baaris. Kohtumine ei jäta kumbagi külmaks ning järgmisel hommikul otsib Rachel Chrisi üles. Samal päeval langeb naine aga vägivaldse rünnaku ohvriks. Tal õnnestub oma luksusjahiga põgeneda, kuid öösel jääb ta merel kadunuks. Juhtumit määratakse uurima Chris.

Kas Chrisil õnnestub juhtum lahendada?

Kas pikka aega varjul olnud saladused tulevad lõpuks päevavalgele?

Milles peitub elus kõige olulisem tõde ning kas teekond tõeni võib olla sama oluline kui lõppeesmärk ise?

Liisi Raamets-Tunali (1985) on pärit Tallinnast. 2009. aastal omandas ta Tartu ülikoolis õigusteaduse magistri kraadi. Ta on töötanud 15 aastat juristina avalikus sektoris. Romantiline põnevik „Juhuslik kohtumine“ on tema debüütromaan.

Raamatu andmed
ISBN 9789916126004
14.99€
Maksudeta: 13.75€