Saaber, Kalju

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)

Saaber, Kalju

VANATÄDI VALGED ELEVANDID

€11.50

€14.50

Maksudeta: €10.55

Siinsetes lugudes püütakse hoida põlvkondi koos, et nad ei hajuks ilmaruumi ega netti laiali. Ühel vanatädil on valged õnneelevandid, teisel aga aitab vana õunapuu meenutada suurt sugupuud. Vanaema sahver asub raamatu keskel – eks sinagi ole seal salaja maiustamas käinud? Ning kusagil ääremaal palub..

Saaber, Kalju

SÕIDUD LUUKASE JA KEESUGA

€1.00

€9.97

Maksudeta: €0.92

Teose peategelaseks on väike, terane kooliminekueas poiss. Tegevus toimub aastatel 1950-1951, tegevuskohaks Lääne-Virumaal asuv Pihlaka talu, kus poiss elab lastetu onu Luukase ja onunaise Meeta juures. Ümbritsevat elu ning inimesi nähakse läbi lapsesilmade. Siduvaks tegelaseks on aga kunagine tal..

Saaber, Kalju

KOHTUME ISLANDI VÄRAVAL KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Island, Gröönimaa ja tegelikult kogu Arktika oma karge ja suursuguse loodusega – sulavad liustikud, merre libisevad jäämäed, ootamatud vulkaanipursked, muutuv mereelustik – on autorile olnud romaani loomise taustaks. Siia lisandub aga mure ning ärevus nende muutuste pärast, mis selles piirkonnas – s..

Saaber, Kalju

ISSANDA LOOMAAED. VIRU SEKTOR

€1.00

€7.96

Maksudeta: €0.92

Mahukas käsikiri sisaldab jüriparijõelikku muhedat lühiproosat, aineks lähimineviku olud-inimsaatused; jutustuse "Päeva variserid" imelikust, sisyphoslikust teadlasest ja näidendi "Koduvõõrad", alapealkirjaga "Ohudraama Virumaa põuest", mis lavateosena nägi lavavalgust Rakvere Teatris nn fosforiidis..

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)