Alvtegen, Karin

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)

Alvtegen, Karin

HÄBI

€4.99

€14.50

Maksudeta: €4.58

Monika on auahne ja hinnatud arst, kes püüab hingetühjust korvata laitmatu renomee, välise külluse ja täiusega. Maj-Britt aga tugevasti ülekaaluline naine, kes on elu parimad aastad veetnud kodu kaitsvate seinte vahel. Kaht täiesti erinevat naist ühendab sarnane hingeseisund: nad on mõistnud end üks..

Alvtegen, Karin

KADUNUD HING. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind: 4.54   Sibylla Forsenströmi pole olemas. Juba viisteist aastat pole teda olemas tema vanemate ega kaasinimeste jaoks. Rikkas kodus kasvanud kolmekümne kahe aastane Sibylla elab Stockoholmi kodutute hulgas, kogu varanatuke seljakotis. Tema aeg ja jõuvarud kuluvad toidupoolise ja ö..

Alvtegen, Karin

VARI. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Kirjanik Axel Ragnerfeldti armastatakse, imetletakse ja austatakse tema loomingu pärast. Ta on töölise poeg, kellest tänu usinusele on saanud Rootsi rahvuslik ikoon – Nobeli preemia laureaat. Kirjaniku edusammude varjus elab poeg Jan-Erik, abikaasa Alice, minia Louise ja pojatütar Ellen. Kuid siis s..

Alvtegen, Karin

VÕLG. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Rootsi tunnustatud kirjaniku Karin Alvtegeni käesolevat romaani iseloomustab kaasakiskuv sündmustik, värvikad tegelaskujud ja ootamatud lõpplahendused.  Peter Brolin istub üksinda Nyleni kondiitriäris. Kõrvuni võlgades, tegutsemishalvatuses, oodates veel ühte hirmusööstu. Järsku avaneb uks ja..

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)