Fossum, Karin

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)

Fossum, Karin

KÄTTEMAKS

€4.99

€16.02

Maksudeta: €4.58

On soe suvepäev, naised ja lapsed on hädas palavusega. Mehed on targemad ja on mütsinoka sügavale silmadele tõmmanud ning hoiavad end varju. Skarveni talu põllul, tumeda kuusetuka serval seisab vana, akende ümbert roostes haagiselamu. Ühe akna ees on räbaldunud kardin, mille küljes surnud putukaid. ..

Fossum, Karin

CARMEN ZITA JA SURM

€4.99

€12.89

Maksudeta: €4.58

Väike poiss upub paisjärve. Hetk tähelepanematust, ja juhtuski see kõige hullem. Noored vanemad on meeleheitel ja paistab, nagu oleks tegemist õnnetusega. Vanemkomissar Konrad Sejeris tekitab aga kahtlusi asjaolu, et lapsel oli Downi sündroom ja ema ei leina päris nii, nagu võiks oodata.  Rom..

Fossum, Karin

HARRIET KROHNI MÕRVALUGU

€4.99

€15.70

Maksudeta: €4.58

Charlo on endine automüüja, kes on kaotanud töökoha, naise, kes suri leukeemiasse, ja tütre, kes ei taha mängusõltlasest isaga tegemist teha. Et oma elu muuta, vabaneda tohutust võlast ja võita tagasi tütre usaldus, vajab Charlo raha. Seepärast asub ta ühel pimedal ja vihmasel novembriõhtul teele Ha..

Fossum, Karin

MA NÄEN PIMEDAS

€4.99

€14.50

Maksudeta: €4.58

Riktor, näiliselt tavaline tasane ja viisakas mees, on hulk aastaid töötanud Løkka hooldekodus. Kui aga võimalus avaneb, piinab ta patsiente, kitkub neid juustest ja kallab ravimid WC-potti. Jälgi sellest ei jää ja abitud vanainimesed ei ole ka võimelised mehe tegudest rääkima, sest Riktor valib oma..

Fossum, Karin

ARMASTATUD POONA. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Väikelinna edukas, juba soliidses eas müügimees Gunder Jomann sõidab Indiasse unelmate kaasat otsima. Kahe nädala pärast on ta Norras tagasi, taskus abielutunnistus ning ihus ja hinges magus ootus: tema armastatud Poona on jäänud veel maha, et senisel kodumaal enne lahkumist üht-teist korda ajada. G..

Fossum, Karin

ETTEKUULUTAJA. VIIMANE RAAMAT!

€4.99

€13.41

Maksudeta: €4.58

Puu all vankris maganud lapsuke leitakse verest nõretavana. Täies elujõus vanaproua avastab ajalehest oma surmakuulutuse. Nõnda järgneb üks kummaline juhtum teisele. Tegemist ei ole süütute poisikesenaljadega, vaid eriti kavalate ja pahatahtlike tegudega, mis löövad inimesed täielikult rööpast. Vane..

Fossum, Karin

MURDEKOHT

€4.99

€15.00

Maksudeta: €4.58

Keskealine tagasihoidlik sõprade ja perekonnata mees murrab sisse kirjaniku majja ja nõuab, et temast kirjutatakse romaan. Tal on tingimata tarvis pääseda raamatusse. Sinna pääsenud, hakkavad mehe elu mõjutama jõud, mille olemasolust ta varem isegi teadlik ei olnud. Mis juhtub, kui inimene tahab teh..

Fossum, Karin

NELJANDA NOVEMBRI ÖÖ. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

8.44 Magnhild ja Jon on 50. aastates abielupaar. Neil on seitsmeteistkümneaastane tütar Jonna, kes ütleb kodus, et läheb sõbranna juurde. Tagasi koju ta enam ei tule. Vanemaid jääb piinama valus teadmatus: Mis on juhtunud? Miks ta läks? Miks ta valetas? Kas ta on mõrvatud? Kas meie oleme süüdi? ..

Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)