Menu
Your Cart

Fossum, Karin

MURDEKOHT
-67 %
Autor: Fossum, Karin
Keskealine tagasihoidlik sõprade ja perekonnata mees murrab sisse kirjaniku majja ja nõuab, et temast kirjutatakse romaan. Tal on tingimata tarvis pääseda raamatusse. Sinna pääsenud, hakkavad mehe elu mõjutama jõud, mille olemasolust ta varem isegi teadlik ei olnud. Mis juhtub, kui inimene tahab teh..
4.99€ 15.00€
Maksudeta:4.58€
MA NÄEN PIMEDAS
-66 %
Autor: Fossum, Karin
Riktor, näiliselt tavaline tasane ja viisakas mees, on hulk aastaid töötanud Løkka hooldekodus. Kui aga võimalus avaneb, piinab ta patsiente, kitkub neid juustest ja kallab ravimid WC-potti. Jälgi sellest ei jää ja abitud vanainimesed ei ole ka võimelised mehe tegudest rääkima, sest Riktor valib oma..
4.99€ 14.50€
Maksudeta:4.58€
HARRIET KROHNI MÕRVALUGU
-68 %
Autor: Fossum, Karin
Charlo on endine automüüja, kes on kaotanud töökoha, naise, kes suri leukeemiasse, ja tütre, kes ei taha mängusõltlasest isaga tegemist teha. Et oma elu muuta, vabaneda tohutust võlast ja võita tagasi tütre usaldus, vajab Charlo raha. Seepärast asub ta ühel pimedal ja vihmasel novembriõhtul teele Ha..
4.99€ 15.70€
Maksudeta:4.58€
CARMEN ZITA JA SURM
-61 %
Autor: Fossum, Karin
Väike poiss upub paisjärve. Hetk tähelepanematust, ja juhtuski see kõige hullem. Noored vanemad on meeleheitel ja paistab, nagu oleks tegemist õnnetusega. Vanemkomissar Konrad Sejeris tekitab aga kahtlusi asjaolu, et lapsel oli Downi sündroom ja ema ei leina päris nii, nagu võiks oodata.  Rom..
4.99€ 12.89€
Maksudeta:4.58€
KÄTTEMAKS
-69 %
Autor: Fossum, Karin
On soe suvepäev, naised ja lapsed on hädas palavusega. Mehed on targemad ja on mütsinoka sügavale silmadele tõmmanud ning hoiavad end varju. Skarveni talu põllul, tumeda kuusetuka serval seisab vana, akende ümbert roostes haagiselamu. Ühe akna ees on räbaldunud kardin, mille küljes surnud putukaid. ..
4.99€ 16.02€
Maksudeta:4.58€
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)