Hamsun, Knut

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)

Hamsun, Knut

ROSA

€15.15

€16.00

Maksudeta: €13.90

Romaani „Rosa“ minategelase, noore tudengi Pareliuse päeviku lehekülgedel kirjeldab Knut Hamsun värvikalt elu Põhja-Norra linnakeses 19. sajandil, inimestevahelisi suhteid, ajendeid, mis tõukavad inimest tegutsema üht- ja teistmoodi, tolleaegseid kombeid ja elukorraldust, suhtestumist mere ja karmi ..

Hamsun, Knut

AJA LAPSED

€6.87

€13.80

Maksudeta: €6.30

Norra kirjaniku Knut Hamsuni romaan "Aja lapsed" jutustab Põhja-Norras asuva Segelfossi mõisa hiilgeajast ja hääbumisest 20. sajandi algul. Mõisa viimase omaniku Willatz Holmsen Kolmanda tõrjub välja rikas tööstur Holmengrå, kes tasapisi võtab üle kõik Segelfossi mõisa valdused. Ühelt poolt kirjelda..

Hamsun, Knut

AGA ELU KESTAB

€6.98

€21.69

Maksudeta: €6.40

Romaani peategelane August on lihtne mees, pealiskaudne, kuid ometi hingelt keerukas. Noorusaastatest peale on ta olnud juurteta ja kodutu hulkur, maailmas palju ringi rännanud, kaua merd sõitnud. Mehe eluteel on olnud suuri tõuse ja sama suuri langusi ning tihti on raske vahet teha, kas ta kelgib v..

Hamsun, Knut

SÜGISTÄHE ALL. RÄNDUR MÄNGIB SORDIINIGA. KIRJA...

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind: 9.08   Tuntud norra kirjaniku Knut Hamsuni (1859-1952) kaksikromaan, milles küpsesse keskikka jõudnud ja juba elava klassiku staatuse saavutanud autor kujutab läheneva vanadusjõuetuse ning maskuliinse jõu hääbumise eelaimdusest rusutud intelligendi sisemisi heitlusi ja hingelisi ..

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)