Menu
Your Cart

Külmad valged talveööd_e-raamat

Külmad valged talveööd_e-raamat E-raamatud
E-raamat
Külmad valged talveööd_e-raamat

Jõuluflirt, kuum glögi ja vereplekid lumel Cilla Stormi tunneme juba kahest Christoffer Holsti muhekrimkast.

Seekord läheb ta jõulupühi veetma sõprade juurde lumme mattunud Idre Fjälli külla. Kui ometi ka poiss-sõber Adam oleks saanud kaasa tulla! Aga Cillale kõlbab kaaslaseks ka Adami ema, särtsakas Rosie. Peagi kohtuvad sõbrannad sümpaatse mäevahi Frankiga ning Rosiel kerkib küsimus, kas üks koos joodud õlu on juba kohting. Kaunid mägised maastikud, päevad suusamäel, maitsvad jõuluroad, kuum glögi, toredad kaaslased …

See talveidüll katkeb järsult, kui ühel hommikul jõulu eel leitakse metsast salapärastel asjaoludel surma saanud noormees. Mis juhtus seal sel külmal talveööl? Uudishimulike sõbrannade meelest viivad jäljed ümbruskonna uhkeima villa juurde, kus elab väga jõukas pere. Mis toimub seal peres suletud uste taga? Ja kas jõutakse saladus lahendada enne, kui jõulumeeleolu laskub üle ilma ja üle nende hubase suusamajakese?

Külmad valged talveööd“ on kolmas, iseseisev osa mõnusast ja romantilisest krimiseeriast, mille peategelaseks on uudishimulik ajakirjanik Cilla Storm. Täiuslik segu põnevat krimist ja mõnusast meelelahutusest.

Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2023
ISBN 9789916703717
Kirjastus KRIMIRAAMAT
14.99€
Maksudeta: 13.75€
  • Tõlkija: Mari Tuulik