Sildid: Norra kirjandus, kriminaalromaan, William Wistingu põnevik, 2021

KURITAHTLIKKUS

€16.96
  • Käibemaksuta: €15.56
Üks vana juhtum avatakse uuesti, kui matkaja leiab Svartskogi metsast noore neiu maised jäänused. Neiu on tapetud ja tükeldatud sarimõrvar Tom Kerri käekirja järgi. Kuid Kerr istub neljandat aastat kinni ja kõige järgi otsustades on õudse teo taga Kerri abiline, kelle meedia on nimetanud Selleks Tei..

Üks vana juhtum avatakse uuesti, kui matkaja leiab Svartskogi metsast noore neiu maised jäänused. Neiu on tapetud ja tükeldatud sarimõrvar Tom Kerri käekirja järgi. Kuid Kerr istub neljandat aastat kinni ja kõige järgi otsustades on õudse teo taga Kerri abiline, kelle meedia on nimetanud Selleks Teiseks.

Kripos (Norra NCIS) ja Adrian Stiller valmistuvad operatsiooniks, kus Kerr peaks näitama, kuhu ta mattis veel ühe tüdruku, kelle mõrva ta äsja on üles tunnistanud. Matmispaik asub Wistingu politseipiirkonnas Eftangis ja tema vastutab kordusütluse operatsiooni käigus turvalisuse eest. Stiller on kohale kutsunud ka Wistingu tütre Line, vabakutselise fotograafi, et too operatsiooni filmiks. Operatsiooni käigus läheb miski aga kohutavalt valesti ja Wistingule langeb vastutus sarimõrvari põgenemise ja mitme politseiniku haavatasaamise eest. Tom Kerr ja See Teine on jälle vabalt tegutsemas.

„Kuritahtlikkus“ on kolmas osa Jørn Lier Horsti menukas uues krimisarjas „Lahendamata juhtumite kvartett“.

Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2021
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 270
Mõõdud 140x210
Tõlkija(d) Heidi Saar
ISBN 9789916121757

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha