Sildid: Tõlkekirjandus, psühholoogiliste sugemetega, Nüüdisromaan, 2014

LEITUD

€4.99

€15.26

  • Käibemaksuta: €4.58
Clara, kahekümne viie aastane kunstiteaduste üliõpilane, leiab oma konspektide vahelt sedelikese "Ma leidsin su". Arvates, et see on kellegi rumal nali, näitab ta sõnumit oma elukaaslasele, neuroloog François'le, kes ehmub tõsiselt. Ta avaldab Clarale saladuse, mida tal on raske tunnistada: François..

Clara, kahekümne viie aastane kunstiteaduste üliõpilane, leiab oma konspektide vahelt sedelikese "Ma leidsin su". Arvates, et see on kellegi rumal nali, näitab ta sõnumit oma elukaaslasele, neuroloog François'le, kes ehmub tõsiselt. Ta avaldab Clarale saladuse, mida tal on raske tunnistada: François oli varem teadlane uurimisinstituudis, kus tegeldi traumajärgsete mäluhäirete raviga, ja Clara oli seal tema patsient. Üheksa aastat tagasi mõrvati Clara isa ja mõrvar röövis Clara. Kui tüdruk mõni aasta hiljem põgenema pääses, oli ta mõistus nii sassis, et tema vaimse tervise huvides tuli tema mälust traumaatilised sündmused kustutada ja asendada väljamõeldud, kuid helgete mälupiltidega.

Nüüd, kui ahistaja on talle jälile jõudnud, peab mõrvari leidmiseks taastama Clara mälestused eelnenud elust. Algab ootamatu ja julm peitusemäng mälu ja mälestuste keerdkäikudes, kus põimuvad pettekujutelmad ja tegelikkus, ning Clara ei teagi enam, kas ta peab rohkem kartma oma minevikku või seda, mis ootab ees.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2014
Formaat kõvakaaneline
Lehekülgi 184
Mõõdud 145x210
Tõlkija(d) Margot Endjärv
ISBN 978-9949-525-60-7

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha