Menu
Your Cart

Liblikaõeksed

Liblikaõeksed

Kui liblikas kookonist väljub, on tal vaja rabelda, et vedelik kehast tiibadesse liiguks. Võitluseta ei tõuse ta kunagi lendu.

Leigh Henderson on parimas hoos, valmis sõlmima oma elu suurimat tehingut. Ta on selleks valmistunud, miski ei seisa tema teel ‒ kui välja arvata ambitsioonikas kolleeg, kes saab endale tähtsa kohtumise kliendiga ja kelle pärast Leigh töötuks jääb. Aga see on veel väike mure.

Leigh’ emal on uudiseid, mis muudavad kõike. Ta on palunud tütardel tulla perekonna majakesse Old Hickory järve ääres. Lisaks selle, et tagasipöördumine kodukanti toob pinnale Leigh’ leina armastatud vanaema surma pärast, tuleb tal ka õppida tundma õde, keda ta pole kunagi vaevunud mõistma, ning riskida võimalusega, et ta kohtab vana armastust, Colton Harrist, seda ainsat, kellest ta pole suutnud kunagi päriselt lahti lasta. Kas see kõik aitab Leigh’l mõista, kes ta ise päriselt on?

Liblikaõeksed“ on südantsoojendav lugu peresidemetest, uutest võimalustest ja sellest, kuidas ennast leida. See paneb teid naerma, nutma ja oma kallite juurde jooksma.

Jenny Hale on rahvusvaheliste menuromaanide autor, kelle teoseid on tõlgitud mitmesse keelde ja nende põhjal vändatud filme. Eesti lugejatele on tuttavad tema romaanid „Rannamaja“ (2022), „Suvemaja saladus“ (2022), „Maja Tulikärbse rannal“ (2021), „Meeldejäävad jõulud“ (2021) ja „Suvi Jaanimardikarannas“ (2020).


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2023
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 244
Mõõdud 140x210
ISBN 9789916125533
  • Loe katkendit

    :
18.97€
Maksudeta: 17.40€
Hind preemiapunktides: 1000
  • Preemiapunktid: 100
  • Tõlkija: Leena Suits
Sildid: Ajaviiteromaan , 2023