Menu
Your Cart

Ullmann, Linn

ENNE KUI SA UINUD
-50 %
Autor: Ullmann, Linn
"Enne kui sa uinud" on noore Katrin Blomi jutustus endast ja oma suurest tähelepanuväärsest perekonnast. Karini maailmas sulavad fantaasia ja tõelisus peaaegu märkamatult ühte. Ta jutustab, segab, mängib ja võrgutab - samal ajal kui teda ümbritsevad inimesed liiguvad lakkamatult üksinduse poole.&nbs..
4.99€ 9.97€
Maksudeta:4.58€
HÜVASTIJÄTT STELLAGA
-70 %
Autor: Ullmann, Linn
Romaani keskpunktiks on noore naise mõistatuslik surmajuhtum. Selle sündmuse ümber avaneb paljude inimeste saatus, kes püüdes rääkida peategelasest Stellast, räägivad peamiselt iseendast. Raamat on esmajoones Stella ja tema mehe kooselust ja problemaatilisest armusuhtest, aga ka neist inimestest, ke..
2.94€ 9.97€
Maksudeta:2.70€
HALASTUS
-67 %
Autor: Ullmann, Linn
Linn Ullmanni “Halastus” on liigutav armastusromaan sellest raskest kunstist, mida elu endast kujutab, võimatust kokkuvõttest, mis ühel päeval teha tuleb, oma elu andmisest teiste kätesse. “Halastus” on uurimus kõige tõsisemal teemal, see on raamat tõest ja valest ja väikestest märkamatutest reetmis..
2.94€ 9.05€
Maksudeta:2.70€
ÕNNISTATUD LAPS
-81 %
Autor: Ullmann, Linn
Poolõed Erika, Laura ja Molly veetsid kunagi kõik suved koos isaga kaunil Läänemere saarel Hammarsöl. Tüdrukud sõlmisid teiste suvitajatega muutlikke ja etteaimamatuid suhteid. Ühel suvel juhtus saarel aga midagi hirmsat. See jäi õdede viimaseks suveks Hammarsöl. Alles veerand sajandit hiljem pöördu..
2.94€ 15.33€
Maksudeta:2.70€
KÕIGE KALLIM
-72 %
Autor: Ullmann, Linn
Linn Ullmann (snd 1966) on ebamugavaid teemasid armastav andekas Norra kirjanik. „Kõige kallim“ on romaan kolmest põlvkonnast, perekonna kooshoidmise vaevadest, saladustest, möödarääkimistest, vaikimisest ja sellest, kui keeruline on mõista ja armastada kompromissitut teismelist. Romaani kesksed sün..
4.99€ 17.66€
Maksudeta:4.58€
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)