Menu
Your Cart

Tere tulemast meie uude veebipoodi! Kui teil on küsimusi poe kasutamise kohta, siis palun kirjutage info@eestiraamat.ee või helistage 6587886.

O'Farrell, Maggie

O'Farrell, Maggie

Napp ja ilutsemiseta, kuid ometi väga elus ja pingeline – need sõnad kirjeldavad vaid osakest sellest, mis on peidus Maggie O’Farrelli raamatuis. Armastus, kaotus, rõõm ja lein ning paljud muud inimlikud ajatud seisundid leiavad käsitlemist lugudes, mis jäävad kauaks meelde. 

Maggie O’Farrell on ajalehe Sunday Times enimmüüdud mälestusteraamatu „I Am, I Am, I Am“ ja kaheksa romaani autor. Tema teoseid on tõlgitud rohkem kui 30 keelde, eesti keeles on ilmunud „Esme Lennoxi kadumine“ (2018) ja „Käsi, mis hoidis mu käest“ (2020). O’Farrelli teoseid on korduvalt nomineeritud Costa auhinnale. 

Tema viimast romaani "Hamnet" autasustati 2020. aastal ühe mainekaima Briti kirjandusauhinnaga Women’s Prize for Fiction.

Maggie O’Farrelli romaan „Hamnet“ avab ilukirjanduses esimest korda traagilise loo kaotusest, mis inspireeris William Shakespeare’i kirjutama oma kõige kuulsamat näidendit. See on ka portree abielust, mille keskmes on armastatud lapse kaotus, taustal detailirohke ülevaade elust 16. sajandi Inglismaa..
22.18€
Maksudeta:20.35€
KÄSI, MIS HOIDIS MU KÄEST
-46 %
Paeluv romaan kahest naisest, keda viiekümne aastase vahemaa tagant ühendab kunst, armastus, reetmised, saladused ja emaksolemine. Lexie Sinclair kavandab endale erakordse elukäigu. Vanemate viisipärase maaelu kammitsais vaevlev neiu kavatseb põgeneda Londonisse. Seal hakkab ta seltsima Innes Ke..
9.97€ 18.31€
Maksudeta:9.15€
ESME LENNOXI KADUMINE
-69 %
„Esme Lennoxi kadumine“ on Maggie O’Farrelli lummav ja kiitust pälvinud gooti stiilis lugu peresaladustest ning otsatust vabadusest, mille annab meile tõde. Šikk ja sõltumatu Iris Lockhart peab Edinburghis väärtrõivaste poodi (ning üritab vältida oma abielus kavaleri), kui ühel päeval saab ta ja..
4.99€ 16.00€
Maksudeta:4.58€
Tooted 1 kuni 3, kokku 3 tootest (1 lehekülge)