Atwood, Margaret

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)

Atwood, Margaret

MAITSEV NAINE

€4.99

€18.50

Maksudeta: €4.58

Marian elab tavalist elu, austab traditsioone ja unistab abiellumisest. Talle meeldib tema töö, tujukas korterikaaslane ja mõistlik peig Peter. Algul on kõik kena, aga Mariani arvestustesse ei mahu tema isiksus, mis igatseb midagi enamat, isiksus, mis tuimalt saboteerib ta hoolikaid plaane, stabiils..

Atwood, Margaret

ALIAS GRACE. KIRJASTUSES OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind: 8.82   Romaani peategelane Grace Marks on ajalooline isik. Ta oli 19. sajandi keskpaiga skandaalseima kuulsusega naismõrvar – kui ta oli ikka mõrvar, aga mitte õrnas eas, 16-aastasena süütult vangimõistetud ohver.  Kõne all olev kaksikmõrv toimus 23. juulil 1843 ja sellest..

Atwood, Margaret

EBAKÕLAD

€4.99

€15.15

Maksudeta: €4.58

Üheteistkümnest novellist koosnev romaan meenutab pildialbumit, kus momentvõtetest saab nähtavaks peategelase Nelli elukaar, ja see elukaar on tihedalt seotud paljude teiste – vanemate, õe, laste, sõprade, vaenlaste ja ka loomade eluga. Ka aeg vaheldub novelliti nagu pildialbumis: alates 1930ndatest..

Atwood, Margaret

LEEDI ORAAKEL

€1.99

€12.00

Maksudeta: €1.83

Romaani “Leedi Oraakel” peategelane Joan Foster sobib hästi Atwoodi teiste veidi pööraste naiste ritta: pärast keerulisi teismeliseaastaid põgeneb ta kodust, sõidab Londonisse, tutvub ootamatult poola krahviga, kellelt saab tulusa idee vorpida romantilisi õudusjutte ja varjunime all avaldada. Koduma..

Atwood, Margaret

PIME PALGAMÕRVAR

€1.99

€11.25

Maksudeta: €1.83

Kanada kirjaniku Margaret Atwoodi romaan "Pime palgamõrvar" on ühteaegu meeleline armastuslugu, osavasti komponeeritud põnevusjutt ja suurepärane aja peegeldus. Vaheldumisi lüüriline ja pöörane, kohutav ja paeluv romaan on tulvil sügavat huumorit ja sünget tragöödiat. Margaret Atwood on hämmastavalt..

Atwood, Margaret

PINNALETÕUS. KIRJASTUSES OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind: 5.56   Linnast Põhja-Quebecki kõrvalise järve äärde isa otsima kutsutud kahekümneaastane jahe kütkestav kommertskunstnik, kaasaegse linnakultuuri halastamatu antikangelanna, reisib oma lapsepõlve kõnnumaale koos kolme kaaslasega: armastatu Joega, kes "sarnaneb küljelt vaadates Üh..

Atwood, Margaret

RÖÖVELPRUUT

€1.99

€16.02

Maksudeta: €1.83

Kanada kirjaniku Margaret Atwood (1939) romaani pealkirjaks on "Röövelpruut". Kes ta on? Zenia on kaunis ja salakaval sõbratar, kes röövib naiselt elukaaslase siis, kui too seda kõige vähem oodata oskab. Peale mehe võtab ta naiselt ka eneseusu. Seda kogevad ärinaine Roz, teadusnaine Tony ja loodusna..

Atwood, Margaret

UPUTUSE AASTA. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind: 23.01 Jumala Aednikud, usulahk, mis püüab ühendada teadust, religiooni ja rohelist mõtteviisi, on ammu kuulutanud Veeta Uputuse saabumist. Nüüd on katastroof käes ning enamik inimesi maa pealt pühitud. Ellu on jäänud kaks naist: Ren on luku taga nooblis seksiklubis ning Toby varjab en..

Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)