Menu
Your Cart

Mõrv enne õhtupalvust_e-raamat

Mõrv enne õhtupalvust_e-raamat E-raamatud
E-raamat
Mõrv enne õhtupalvust_e-raamat

Kanoonik Daniel Clement on Champtoni kirikuõpetaja. Ta on seda ametit pidanud kaheksa aastat ja elab kiriklas koos oma lesestunud ema – iseteadliku, sõnaka, kartmatu ja õige pisut ärritava Audrey – ning nende kahe taksikoera, Cosmo ja Hildaga.

Kui Daniel annab teada oma plaanist lasta kirikusse tualettruum ehitada, jaguneb kogukond äkitselt (ja ootamatult) kaheks. Tekkinud lõhe toob päevavalgele kaua varjatud saladused ja need ähvardavad purustada külakeses valitseva näilise rahu.

Ja siis leitakse kiriku tagumisest otsast surnult Anthony Bowness – Champtoni patrooni, Bernard de Flouresi nõbu; talle on aiakäärid kaela torgatud. Politsei asub asja uurima ja surnukehi lisandub veelgi, ning Daniel on ainus, kes saab üritada oma lagunevat kogukonda koos hoida … ja tapja tabada.

Mõrv enne õhtupalvust“ on külakirikuõpetaja pilgu läbi avanev võluv pilguheit külaellu, kust ei puudu poliitilised põrsatembud ja vajadus omavahel vaenujalal olevaid gruppe ohjes hoida. Autor tunneb ilmselgelt teemat, millest kirjutab, ning annab oma kogemusi edasi ehedalt ja vahetult.

Raamatu andmed
ISBN 9789916125205
14.99€
Maksudeta: 13.75€
  • Tõlkija: Reelika Haapanen