Menu
Your Cart

Just nii tuleb rokkida

Just nii tuleb rokkida

Selles vahvas, soojas ja vaimukas lasteraamatus näidatakse, milline võlujõud on muusikal ja koostööl; kui tähtis on teha seda, mida armastad, ning kuidas kellegi nõrgim külg võib hoopis osutuda tema tugevuseks.

11-aastane Mac on andekas kitarrist ja kirjutab vahvaid laulusõnu. Kõik teavad, et temast saab kunagi rokkmuusik. Paraku ei aima keegi, et Maci süda kuulub hoopis muusikalidele ... kuni poiss end kogemata reedab … ja tänu sellele ühte väga erilisse seltskonda satub. Tema uute sõprade seas on 12-aastane Flynn, kes mängib imeliselt klaverit ja kelle Tourette´i sündroom põhjustab nii veidraid hetki ja vääritimõistmist, kui ka õpetab teistele sallivust ja tihtilugu suisa päästab päeva – rääkimata veel laulusõnadest! Kui koolis on kunstiõpetajate töökohad ohus, ühendavad Mac ja Flynn jõud: nad otsustavad lavale tuua muusikali. Aga kuidas seda teha, kui oled üksnes 11-aastane … ja su ema arvates tasub kuulata ainult rokkmuusikat?

"Just nii tuleb rokkida" on laste lemmikuks osutunud raamatu „Koolihoovi miljonäri saladused“ autori kolmas raamat.

"Kui nüüd veel ohtrale põnevusele ja piiripealsetele situatsioonidele lisada ka leidlikkus ja vaimukus, saamegi raamatu, mis on samaaegselt nii köitev kui ka mõtlemisainet pakkuv."

Jaanika Palm, lastekirjanduse uurija raamatust „Koolihoovi miljonäri saladused“

Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2023
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 304
Tõlkija(d) Hels Kure
ISBN 9789916126462
  • Loe katkendit

    :
16.96€
Maksudeta: 15.56€
Hind preemiapunktides: 1200
  • Tõlkija: Hels Kure
Sildid: Just , nii , tuleb , rokkida , Lasteraamatud , Amoore , Nat