Baturin, Nikolai

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)

Baturin, Nikolai

LENDAV HOLLANDLANNA

€2.94

€9.97

Maksudeta: €2.70

“Lendav hollandlanna” sarnaneb nii sisult kui ka vormilt autori varasemate romaanidega “Delfiinide tee” (2009) ja “Sõnajalg kivis” (2006), moodustades nõnda kokku omapärase kirjandusliku triptühhoni; ühisteks tegevuspaikadeks on meri ja kõrb ja olematud rannad. Ning taas on peategelaseks üks kirjani..

Baturin, Nikolai

DELFIINIDE TEE

€2.94

€15.15

Maksudeta: €2.70

Kusagil soojal üksildasel ookeanirannal kõrgub kummaline ehitis, mis on tekkinud ookeanivärina tagajärjel üksteise otsa kuhjunud laevavrakkidest. Sel kummalisel moodustisel on siiski ka oma väike elanikkond, koosnedes üksildunud inimestest, igal oma lugu. Ühel päeval saabub sealt suunast, kust ei tu..

Baturin, Nikolai

KENTAUR. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

KULTUURKAPITALI 2003.AASTA KIRJANDUSPREEMIA PÄLVINUD JA SUURE LUGEJAMENUGA ROMAANI JUURDETRÜKK Romaanivõistlus 2002 I peemia Kõrbemeri ja merekõrb… Kõrbe ja mere naftaväljad; võitlus nafta ümber. Võitluse viisid; võit kui kaotuse sünonüüm. Olemismõtte otsingud kutsumuses. Mehe ja naise sarnasuse..

Baturin, Nikolai

NOOR JÄÄ

€2.94

€15.33

Maksudeta: €2.70

Lugeja leiab siin ühe noore perekonna ootamatu purunemise loo. Ent triviaalsest armastuskolmnurgast enam huvitab autorit inimsuhete keerulisus, elu ja armastuse ning egoismi süvahoovused. Romaani võib pidada oma juurte, eestimaise kohatruuduse, iseendaks jäämise looks. Kui sellele lisada romaanitege..

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)