Menu
Your Cart

Patulapsed

Patulapsed

SUVI ON LÕPUKORRAL ja Ådaleni kohale on hakanud laskuma sügisene pimedus. Ühel varasel augustihommikul leitakse müütidest tulvil Bålsjö rannast kolm teismelist tüdrukut. Kaks on surnud, üks raskelt vigastatud. Külake on šokis ja kasvab mure selle pärast, mis tüdrukutega juhtuda võis. Räägitakse Bålsjöl lasuvast needusest ja piirkonnas 1970. aastatel tegutsenud sarivägistajast. On ta tagasi või tapsid tüdrukud üksteist ise ära?

Peagi selgub, et kolmel tüdrukul on ühine lugu. Sotsiaaltöötaja Annie Ljung tõmmatakse taas vastu tema tahtmist kuriteo uurimisse ning ta püüab koos Kramforsi politseiniku Sara Emilssoniga välja selgitada, kes selles jõhkras teos süüdi on. Mida lähemale nad jõuavad tõele tüdrukute elu kohta, seda selgemaks saab, et juhtumil on neile mõlemale varuks isiklikud tagajärjed.

Patulapsed” on sisutiheda ja sugestiivse põnevussarja teine osa, mille tegevus toimub Ångermanlandis. See on vapustav krimiromaan laste haavatavusest, süüst ja allasurutud traumadest. Sarja esimene osa „Kurjus südames” ilmus eesti keeles 2022. aastal.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2023
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 360
Mõõdud 140x210
ISBN 9789916126905
  • Loe katkendit

    :
19.99€
Maksudeta: 18.34€
Hind preemiapunktides: 1000
  • Preemiapunktid: 100
  • Tõlkija: Mari Jesmin