Menu
Your Cart

Lühiajalood

Lühiajalood

Eesti Raamatu lühiajalugude sari toob lugejani põnevad, asjatundlikud ja mõttetihedad ülevaated erinevatel teemadel. Neis raamatutes esitavad tunnustatud autorid tõsiteaduslikku materjali üldarusaadavas vormis. Sari on mõeldud kõigile uudishimulikele, kes tahavad meist endast ja meid ümbritsevast rohkem teada.

Sarja esimene raamat räägib sellest, mis võimaldas Euroopal kujuneda maailma ajalugu muutvaks tsivilisatsiooniks. Järgmises raamatus võetakse luubi alla maailma kõige vääritimõistetuma riigi ajalugu - Mark Galeotti meile seda, mis on Venemaa lugu iseloomustavate müütide taga. Peagi ilmuvas kolmandas raamatus räägime lahti Kuu ajaloo - jah, ka sellele Maa looduslikul kaaslasel on oma ajalugu ja nagu selgub, siis üsnagi põnev!

Järgmisena võtame vaatluse alla inimese - juba käesoleva aasta sügisel on ilmumas raamat pealkirjaga "Südame lühiajalugu".

ROOTSI hiilguses ja varjus_e-raamat
E-raamat
Rootsi on Põhjala ja Balti piirkonna suurim riik ja endine suurvõim. Kuna suurriigi periood on Eestit kõige rohkem mõjutanud, siis on meile see tahk Rootsist ehk kõige paremini tuntud. Tegelikult kestis suurvõimuaeg Rootsi poliitikas üsna vähe aega ja pärast seda oli ta kuni 20. sajandi alguseni mah..
13.80€
Maksudeta:12.66€
VENEMAA lühiajalugu. Paganatest Putinini_e-raamat
E-raamat
Kas keegi suudab Venemaad täielikult mõista? Laseme sellele küsimusele vastata ühel maailma juhtivatest ekspertidest, kes kasutab riigi paeluvat ajalugu pilgu heitmiseks selle tulevikku.Venemaa on maa, mil pole looduslikke piire, seal ei ela üksainus hõim või rahvas ega ole sel ka tõelist keskset id..
13.80€
Maksudeta:12.66€
Euroopa lühim ajalugu_e-raamat
E-raamat
Autor: Hirst, John
Nimekas Austraalia ajaloolane John Hirst (1942–2016) on kirjutanud põneva, asjatundliku ja mõttetiheda ülevaate sellest, mis võimaldas Euroopal kujuneda maailma ajalugu muutvaks tsivilisatsiooniks.Raamat algab Euroopa tsivilisatsiooni lühiülevaatega ning räägib selle kujunemisloost – kuidas kummalis..
13.80€
Maksudeta:12.66€
VENEMAA LÜHIAJALUGU. PAGANATEST PUTININI
-36 %
Kas keegi suudab Venemaad täielikult mõista? Laseme sellele küsimusele vastata ühel maailma juhtivatest ekspertidest, kes kasutab riigi paeluvat ajalugu pilgu heitmiseks selle tulevikku. Venemaa on maa, mil pole looduslikke piire, seal ei ela üksainus hõim või rahvas ega ole sel ka tõelist keskset ..
9.97€ 15.48€
Maksudeta:9.15€
KUU LÜHIAJALUGU
-68 %
Niikaua kui on eksisteerinud inimene, on tema toimetamisi ikka ülevalt vaadanud Kuu. Ta on tegelane arvukates müütides ning tema liikumise ja muutumise järgi pandi paika kuukalender. Aga miks ta kasvab ja kahaneb? Miks ta tõuseb iga päev mõnevõrra hiljem kui eelmisel päeval? Miks ta vahel üldse ei ..
4.99€ 15.48€
Maksudeta:4.58€
EUROOPA LÜHIM AJALUGU
-64 %
Autor: Hirst, John
Nimekas Austraalia ajaloolane John Hirst (1942–2016) on kirjutanud põneva, asjatundliku ja mõttetiheda ülevaate sellest, mis võimaldas Euroopal kujuneda maailma ajalugu muutvaks tsivilisatsiooniks. Raamat algab Euroopa tsivilisatsiooni lühiülevaatega ning räägib selle kujunemisloost – kuidas kummal..
4.99€ 13.80€
Maksudeta:4.58€
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)