Menu
Your Cart

KADUNUD

KADUNUD KRIMI
-23 %
KADUNUD

Virginia maapiirkondadest leitakse grotesksel moel tapetud naisi ja kui FBI kohale kutsutakse, on nad hädas. Sarimõrvar tegutseb, tapab aina sagedamini ja nad teavad, et ainult üks agent on piisavalt osav, et seda juhtumit lahendada – eriagent Riley Paige.

Riley on hetkel haiguslehel, taastudes talle äärepealt saatuslikuks saanud kohtumisest eelmise sarimõrvariga, keda ta jälitas, ja kuna ta on hapras seisus, ei kibele FBI tema geniaalset mõistust kasutama. Hoolimata lahingutest isiklike deemonitega tuleb Riley neile appi ja otsingud viivad ta nukukollektsionääride väga veidrasse maailma, purunenud perekondade kodudesse ja tapja kõige sügavamatesse ajusoppidesse.

Kui Riley neid mõrvu analüüsima hakkab, taipab ta, et tegemist on mõrtsukaga, kes on veelgi rohkem väärastunud kui ta oleks osanud arvata. Pöörane võidujooks ajaga viib Riley viimase piirini, nii et ohtu satuvad tema töökoht ja perekond, ning tema habras psüühika on  kokku varisemas.

Ent kui Riley Paige on juba juhtumi käsile võtnud, ei anna see talle hetkekski rahu, viies teda iseenda kõige ängistavamatesse mõtetesse, hägustades piire tagaajaja ja tagaaetava vahel. Pärast mitmeid ootamatuid juhtumisi kannab sisetunne Riley šokeeriva kulminatsioonini, mida isegi tema ise ei osanud ette ennustada.

Painajalik psühholoogiline põnevik „Kadunud“ on kaasahaarava uue romaanisarja – ja armastatud uue tegelaskuju – debüütlugu, mis ei lase raamatut käest panna enne, kui see on lõpuni loetud.

Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2022
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 269
Mõõdud 125x195
ISBN 9789916972540
Kirjastus Krimiraamat
  • Loe katkendit

    :
12.99€
16.96€
Maksudeta: 11.92€
Hind preemiapunktides: 1000
  • Tõlkija: Ülle Jälle