Menu
Your Cart

Röövitud

Röövitud

New Yorgi osariigi põhjaosas leitakse kummalisi hullusärkidesse mässitud ja kettidesse mähitud naiste surnukehasid. Kui FBI kohale kutsutakse, on veidraid mõrvu – ja niidiotste puudumist – arvestades vaid üks inimene, kelle poole pöörduda: eriagent Riley Paige.


Riley alles toibub eelmisest juhtumist ega kibele kohe uut vastu võtma, kuna on kindel, et teda piinanud sarimõrvar on ikka veel elus ja jälitab teda. Ta teab siiski, et tema oskus siseneda mõrtsuka mõttemaailma ja tema obsessiivne loomus on selle juhtumi lahendamisel hädavajalikud, ning ei saa keelduda – isegi kui see ta päris hulluks ajab.


Riley otsingud viivad ta sügavale mõrtsuka mõttemaailma, lastekodusse, vaimuhaiglasse ja vanglasse, kõike selleks, et mõista selle mehe psühhoosi ulatust. Taibates, et tal on tegemist tõelise psühhopaadiga, teab Riley, et mõrtsukas tapab peagi uuesti. Ent kuna kaalul on Riley töökoht ja perekond ning tema vaimne seisund on äärmiselt ebastabiilne, võib see kõik olla tema jaoks liig – ja mõrvari tabamiseks võib olla juba liiga hilja.


Sünge psühholoogiline põnevik, mis paneb südame ärevusest põksuma. „Röövitud“ on teine osa kaasahaaravast uuest – ja armastatud uue peategelasega – sarjast, mille lugemist on võimatu pooleli jätta.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2023
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 264
Mõõdud 125x195
ISBN 9789916703908
Kirjastus Krimiraamat
  • Loe katkendit

    :
18.99€
Maksudeta: 17.42€
Hind preemiapunktides: 1200
  • Preemiapunktid: 100
  • Tõlkija: Ülle Jälle