Menu
Your Cart

William Wistingu põnevik

Jørn Lier Horst on Norra menukamaid krimiautoreid. Tema romaanide peategelane politseikomissar William Wisting, keda abistab tütar Line, uuriv ajakirjanik. Lood on põnevad, pinget hoitakse lõpuni. Tegelased on huvitavad, üsna palju on kirjeldatud inimsuhteid. Horsti raamatuid võib nimetada politsei- või uurijaromaanideks, kuna neis on olulne politseitöö peen ja asjatundlik käsitlemine (autor on endine politseinik).

Jørn Lier Horsti romaanide esimeses sarjas on seni ilmunud neli raamatut "Jahipenid", "Koopamees", "Talveks suletud" ja "Salauks".

2020. aastal alustasime uue, nn lahendamata juhtumite sarja tõlkimist, seni on ilmunud kaks romaani "Katharina kood" ja "Salatuba".

Jørn Lier Horsti romaane saab lugeda ka e-raamatuna, soodsaima hinnaga leiab nad siit: Jørn Lier Horsti e-raamatud

Nüüd on Jørn Lier Horsti kriminaalromaane võimalik ka kuulata Taavi Eelmaa meisterlikus esituses.

Audioraamatud on leitavad Digiread veebilehelt: Jørn Lier Horsti audioraamatud

William Wistingul on käimas teine puhkusenädal. Silmanurgast jälgib ta, kuidas ühe kohaliku inimese kadumine üleriigiliseks uudiseks muutub. Agnete Roll on kadunud olnud kolm päeva ja seni pole temast ühtegi elumärki.Samal ajal, kui Agnete Rolli kadumist endiselt ajalehtede esiküljel kajastataks..
17.96€
Maksudeta:16.48€
Hispaania sadamalinnas leiavad surfarid noore austraallanna Ruby Thompsoni kaldale uhutud laiba. Esmalt oletatakse, et naine uppus. Siis aga selgub, et surm oli saabunud kägistamise tagajärjel. Ruby sõbranna Michelle loob mõrvajuhtumile pühendatud veebilehe, mille liikmed on abiks nii nõu kui k..
18.97€
Maksudeta:17.40€
Sarja avaraamatus tuleb Wistingul lahendada päriselul põhinev jõhker mõrvajuhtum. Preben Pramm tapeti nädal aega tagasi. Alasti mees seoti käsist-jalust kinni ja teda piinati halastamatult. Maja on segi pööratud, aga paistab, et kurjategijad polnud leidnud, mida olid otsinud. Sugulasi ega sõpru..
18.97€
Maksudeta:17.40€
Üks vana juhtum avatakse uuesti, kui matkaja leiab Svartskogi metsast noore neiu maised jäänused. Neiu on tapetud ja tükeldatud sarimõrvar Tom Kerri käekirja järgi. Kuid Kerr istub neljandat aastat kinni ja kõige järgi otsustades on õudse teo taga Kerri abiline, kelle meedia on nimetanud Selleks Tei..
16.96€
Maksudeta:15.56€
Politseiinspektor William Wistingu põnevik. Kui Töölispartei lugupeetud juhtfiguur Bernhard Clausen infarkti tagajärjel sureb, siis kutsutakse uurija Wisting kiirkohtumisele peaprokuröri juurde. Clauseni suvilast on leitud midagi, mis kuidagi ei passi kokku Clauseni tubli ja kristallpuhta poliiti..
16.96€
Maksudeta:15.56€
See aeg on jälle käes. Juba kahekümne neljandat korda otsib William Wisting välja Katharina Haugeni kadumisjuhtumi materjalid. Juhtum on siiani lahendamata ja nii on Wisting igal aastal käinud külas Katharina abikaasal Martin Haugenil. Pidev kontakt politseiinspektori ja leinava mehe vahel on aastat..
16.96€
Maksudeta:15.56€
Politseiinspektor William Wistingu põnevik Klassikaline politseiromaan Põhjamaade krimikirjanduse tippautorilt Üksikema Sofie Lund kolib oma aastase tütrega vanaisalt päritud majja. Vanaisa oli raske iseloomu ja halva kuulsusega mees, kes lapselapsega ei suhelnud. Sofie on lasknud maja tema ..
16.96€
Maksudeta:15.56€
Kogenud politseiuurija Jørn Lier Horsti uus põnevust täis kriminaalromaan. Rannamaastikku katab tihe sügisudu, pimedate akendega suvemajad kükitavad pliihalli mere ääres. Ove Bakkerudil seisab ees viimane rahulik nädalavahetus suvituskohas, enne kui ta talveks maja suleb. Kohale jõudes leiab ta a..
16.96€
Maksudeta:15.56€
Sel korral saabub surm Wistingu enda naabruskonda. Vaid kolm maja William Wistingu kodust edasi on üks mees neli kuud surnuna virvendava teleri ees istunud. Mitte miski ei viita sellele, et Viggo Hanseni surma taga võinuks olla midagi kriminaalset. Kuigi ta oli elanud teiste hulgas, polnud keegi..
16.96€
Maksudeta:15.56€
Loe arvustust: RAAMATUBLOGI: Üksindus ja armastus ehk Klaasvõtmeid niisama ei jagata Seitseteist aastat tagasi juhtis William Wisting Norra kõige kõmulisema kriminaalasja, noore naise Cecilia Linde mõrva uurimist. Nüüd väidab üks advokaat, et tol ajal süüdistuse esitamisel kasutatud tõendid..
16.96€
Maksudeta:15.56€
Tooted 1 kuni 10, kokku 10 tootest (1 lehekülge)