Menu
Your Cart

Kasuta koodi Uusaasta24 ja saa 10% täiendavat soodustust, kui ostukorvi väärtus on vähemalt 49 eurot!

PALMISANODE NEEDUS

PALMISANODE NEEDUS NÜÜDISROMAAN
-74 %
PALMISANODE NEEDUS

Tükk aega ei lausunud nad sõnagi. Siis vaatas Donata Francesca suurtesse rohelistesse silmadesse ja palus:

            „Sa pead mulle lubama, et kui ta on poiss, siis sa tunnistad ta enda omaks ja kasvatad teda kui Convertinit. Paneme talle nimeks Vitantonio. Ainult meie sinuga teame, et see on minu Vito Oronzo auks, kes on ta eostanud, ja sinu Antonio auks, kes on andnud talle nime ja lootuse jääda Palmisanode needusest puutumata.“

Ühes Lõuna-Itaalia linnakeses seotakse kahe perekonna saatus igaveseks ühte, kui Donata ja Francesca tõotavad Palmisano mehi jälitavale needusele vastu astuda. Viinamarjaistandused, õlipuusalud ning nonna Angela suurejooneline valgete lillede aed on perekonna saladusest eemal kasvavate Giovanna ja Vitantonio õnneliku lapsepõlve tegevuspaigad; kuni Teine maailmasõda sunnib noori seisukohta võtma. „Palmisanode needus“ on Apuulia ja Itria oru värvidest, lõhnadest ja maitsetest läbi imbunud romaan. See on suur armastuslugu, mis haarab esimesest laheküljest. Üllatustest tulvil sündmustik liigutab lugejat hingepõhjani, kui peategelased 1943. aasta 2. detsembril Bari linna pommise ööl oma saatusega silmitsi seisavad.

Rafel Nadal (snd 1954) on mitme auhinnaga pärjatud katalaani kirjanik. Ta on tuntud Hispaania ja Itaalia Teise maailmasõja aegsete perekonnalugude jutustajana. Tema romaan „Palmisanode needus“ (2 2015) on tõlgitud enam kui kahekümnesse keelde.

Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2018
Formaat Kõvakaaneline, õmmeldud köide
Lehekülgi 336
Mõõdud 140x210
Tõlkija(d) Maria Kall
ISBN 978-9949-658-33-6
4.99€
18.97€
Maksudeta: 4.58€
  • Tõlkija: Maria Kall