Seppo, Raivo

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 12, kokku 13 tootest (2 lehekülge)

Seppo, Raivo

HULKUVATE IHUDE STOORI

€13.90

Maksudeta: €12.75

Vürtsika irooniaga moodne lugu Eesti elust, enese- ja armastuseotsinguist ning inimestest, kes komistavad oma unistustele, aga ei oska neid ära tunda. Kiibitööstuse kontserni juhataja, multimiljonär John Molk II võsukese Jommo ümber punub võrke paheline perekond Konukokk. Kõik vahendid on head, ..

Seppo, Raivo

TUULTE PÄRIJANNA

€10.00

€12.77

Maksudeta: €9.17

15. sajandil pidi igaüks elama, kuhu elama oli seatud. Paremaks püüda oli alatu, halvemaks – põlatav. Kellel vähe või üldse mitte vara, ei pidanud muretsema, Issand muretses tema asemel. Vabatalupoeg Rolev kusagil Järvamaa-taguses ei jäta siiski muresid Tema hoolde, vaid püüab omal jõul paremaks..

Seppo, Raivo

TÄNAMATUD

€2.94

€14.00

Maksudeta: €2.70

Aastal 1931 tunneb Eesti vihmavarjumonopolist Vartsmann kummalist rahutust. Vähe sellest, et ta oma perekonda valitseb, ja sellestki, et valitseb Tallinna seltskonda – tema haarde juures on seda häbematult vähe. Pealegi aimab Vartsmann, et teistel veab rohkem. Kui nad ka tema ärisid ei ohusta, ihub ..

Seppo, Raivo

KORD KUNINGALINNAS

€1.99

€8.91

Maksudeta: €1.83

Romaani tegevus leiab aset pärisorjuse viimasel aastakümnel Süda-Eestis, Laiusel – unustatud kuningalinnas, kus mitu võimu oli kunagi oma kanda kinnitanud. Selle rahvalik-nõialiku loo keskseks tegelaseks on paljulapselise pere ema, kõrtsinaine Gerdruta, kes on oma nutikuse ja tahtejõuga kindlustanud..

Seppo, Raivo

VAIKNE PESAKE. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Endine televisiooni ilmapoiss Villar Viiskand kaotab töö pealinnas ja läheb tagasi oma juurte juurde, ühte kõrvalisse alevikku. Selgub, et ka siia on suur maailm pärale jõudnud: esimene, keda Villar koju jõudes kohtab, on mustanahaline umbkeelne pagulane, kes peab nüüd meie ühiskonda lõimuma. Kodual..

Seppo, Raivo

TRAAKLANE: RHODOPE RAPSOODIA

€2.94

€17.00

Maksudeta: €2.70

Autori neljateistkümnes romaan, mis asetub nagu paljud tema varasemadki teosed vähe tuntud aega ja ruumi. Seekord on tegevuskohaks muistne Traakia, kuhu pärast Peloponnesose sõdu hakkab imbuma Kreeka koloniste. Jõhker ja allumatu mägilane Maras, keda jälitab mõte veritasust, muutub erinevate sündmus..

Seppo, Raivo

NIRVAANA RADA

€1.00

€15.48

Maksudeta: €0.92

Pöörane lugu elukutselisest hädavaresest, vanemapoolsest tibist, kes kirjutab viisteist aastat korstnasse ja kihutab Londonisse, otsustades oma sõbranna, ettevõtlikuma tibi kõrval eluga uuesti alustada. Välismaale minekuks leidub ka teine, eriti karm põhjus, mille kangelanna ise korda saadab. Paraku..

Seppo, Raivo

KA TEISEL KALDAL SAADAN SIND

€1.99

€12.00

Maksudeta: €1.83

Omapärase prosaisti Raivo SEPPO (s 1973) kaheteistkümnes romaan, milles autor tõestab järjekordselt oma sisseelamisoskust võõrasse aega ja kaugesse olustikku, mille varasemateks headeks näideteks on muuhulgas tema romaanid "Ahvatluste oaas" ja "Kuupaiste tütar". Nõnda toimub ka mainitud romaani tege..

Seppo, Raivo

PANGAJOOKS. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Käesolevas romaanis keskendub autor pangandusküsimustele. Iseseisvunud Eestis on kanda kinnitanud Rootsi pankurid ja saanud peremeesteks Eesti rahandusmaailmas. Üks tubli eesti mees kutsub rahvast üles sellele ebaõiglusele vastu astuma. Ta jääb äraostmatuks ega lase end ahvatlevatest pakkumistest pe..

Seppo, Raivo

AHVATLUSTE OAAS. ROKOKOOLIK SAATUSEMÄNG. KIRJASTU...

€0.00

Maksudeta: €0.00

Ajal, kui nooruke Marie-Antoinette jõuab Prantsusmaale, et saada kuningannaks, kihab Hispaania ülemerevalduse Peruu pealinnas Limas vilgas seltskondlik melu. Kohalik koorekiht püüab emamaa aristokraatiat ületada luksuslikus eluviisis, tualettide hiilguses, käitumise elegantsis. Ometi on uusaristokra..

Seppo, Raivo

ÄIKESERANNIK. KIRJASTUSES OTSAS

€6.87

€17.44

Maksudeta: €6.30

Vana hind 16.79 Käesolevas romaanis keskendub autor kolmeteistkümnendal aastasajal elanud rüütlite võistluste ja elu-olu kujutamisele. Ühiskond oli juba tollal paheline – vohasid ebaausus ja valed –, ning see ei jätnud ka rüütelkonda puudutamata. Nii viibki üks tormakas ja rikutud noormees pettu..

Seppo, Raivo

KÜMME PATUST

€1.99

€12.54

Maksudeta: €1.83

Vaba riik vabas maailmas on jõudnud õnne, see tähendab tarbijaliku ülikülluse ning reeglistatud elutegevuse ajastusse. Oma probleemikesed on inimestel ometi. Need panevad kümme korralikku kodanikku – hälvetest heas seltskonnas ei räägita – väljuma igapäevasest linlikust keskkonnast, Cityst. Sattunud..

Tooted 1 kuni 12, kokku 13 tootest (2 lehekülge)