Kudu, Reet

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)

Kudu, Reet

MUIDUMILJONÄRID

€2.94

€13.43

Maksudeta: €2.70

Reet Kudu üheteistkümnes romaan annab läbilõike Eesti  elust pärast taasiseseisvumist ning keskendub mitmele teravale päevaprobleemile. Eelkõige kiirustades läbiviidud omandireformile, mille käigus muudeti tuhanded inimesed sundüürnikeks, kes pidid oma kodud loovutama õigusjärgsetele omanikele ..

Kudu, Reet

HÄDAMAANDUMINE

€2.94

€8.18

Maksudeta: €2.70

Värvika tegelasgalerii ja sündmustikuga teos annab huvipakkuva läbilõike meie lähiminevikust ning olukorrast praegusaegses Eestis, kus iga pere on pidanud murrangulisel ajal suurte muutustega hakkama saama ja elus oma koha leidma. Õed Vaike ja Vaarika on teineteisest tööd tehes eemaldunud. Vaike mee..

Kudu, Reet

INGLIMAMMID

€2.94

€10.14

Maksudeta: €2.70

Provintsiteatri naiskoomik Monika Moon kohtub kunagise noorusarmastuse Valdisega. Kohtumine vallandab rea lustakaid ja seikluslikke sündmusi, mis viivad Monika filmivõtetele Lätimaale ning totalitaarsesse Usbeki Vabariiki. Seda tänu sellele, et näitlejatar on enne pensioniiga teatrist vallandatud ja..

Kudu, Reet

PIDUPÄEVAD VÕÕRSIL. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Autori huvikeskmes on Eestist lahkunud ja välismaal läbilööki üritavate intellektuaalide elu ning suhted. Romaani peategelane psühholoog Inga kirjutab Šveitsi kultuuristipendiaadina teaduslikku tööd elades vanas restaureeritavas kloostris, sest luksuslikum elu käib tal üle jõu. Tema lähimaks naabrik..

Kudu, Reet

TÄISKUU JA TÄNAVALATERN. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind: 6.26   Romaanivõistlusel äramärgitud teos jutustab paneelmajadest, kus inimesed end siiski koduselt tunnevad, sest kodutunne on tihti samavõrd seletamatu nagu kodumaa-armastus. Väike ja vaene küll, aga ikkagi oma. Korterid on kogunud elanikeks vägagi erineva kultuuritaseme ja saa..

Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)