Mäki, Reijo

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)

Mäki, Reijo

HOT DOG

€15.98

Maksudeta: €14.66

Turu linnas asuva baari põrandal lebab kuulidest puretud laip: vihatud ja kardetud kohalik pätipealik on surnud. Oranži mütsiga püstolikangelane lahkub sõnatult. Kolm aastat hiljem kohtab eradetektiiv Jussi Vares suvefestivali melus vana tuttavat, ekspolitseinik Eero Prännit, kellel on lahendama..

Mäki, Reijo

INDIAANLANE. KIRJASTUSES OTSAS!

€16.02

Maksudeta: €14.70

Eradetektiiv Jussi Vares ja tema sõbranna leiavad Turu saarestikust udus seisva parvlaeva Västern. Olukord tundub kahtlane ja nad otsustavad minna uurima, mis on juhtunud. Laeval avaneb neile kohutav vaatepilt - kogu meeskond ja kõik reisijad on tapetud. Kadunud on ainult Varese sõbranna Petra minia..

Mäki, Reijo

ŠERIF

€4.99

€9.97

Maksudeta: €4.58

Alasti laip kiigel. Teine koolnu köögis, pea läbi lastud. Eradetektiiv Jussi Vares palgatakse lahendama mõistatust, mis polnud terve talve kestnud juurdluse jooksul seletust leidnud. Töö viib Varese Turu allmaailma armutu aadli pikkade laudade taha ja hämaratesse tubadesse. Algab veider pimesikumäng..

Mäki, Reijo

KOLME JALAGA MEES

€4.99

€16.48

Maksudeta: €4.58

Pornotäht Esa Jalkanen kaob jälgi jätmata. Tema vapustatud elukaaslane palkab juhtumit uurima Turu linna nimeka eradetektiivi Jussi Varese. Samal ajal leitakse edukas tegevdirektor, truu abikaasa ja korralik pereisa Martti Lundberg oma firma laost terastrossi otsast ja Varesele tehakse teinegi tööpa..

Mäki, Reijo

APRILLITÜDRUKUD

€4.99

€13.63

Maksudeta: €4.58

Üliõpilasneiud Aino Aaltonen, Teresa Sundin ja Kikka Valasranta kadusid Turu linnast 1983. aasta aprillikuus. Kuhu ja kuidas, ei tea keegi, ainult teooriaid on aastate pikku leiutatud küllaga. Kas tüdrukutega juhtus õnnetus, kas on nad mõrvatud või elavad veel? Kakskümmend aastat hiljem asub eradete..

Mäki, Reijo

HARD LUCK CAFE. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Tuleviku läänemaailma vapustab rahaahne Al-Mahdi sepitsetud pantvangidraama Vahemere luksuskuurordis. Röövitud noort ja rikast pärijannat ning tema sõbratari lähevad vabastama oma ala tipud, kellest üks, Casual Friday, laseb end heita kõledasse keldritürmi satikatest söödud näitsikutele seltsik..

Mäki, Reijo

KOLLANE LESK. KIRJASTUSES OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Turu linna tuntuim eradetektiiv Jussi Vares kliente ninaga ei viska ja panustele piire ei sea. Sageli on igavese õigusteadustudengi töötoaks kõrtsituba. Ja kõiksugu reeglid on tema meelest neile, kellel napib fantaasiat. Seekord kistakse Vares aurava kohvitassi ja õhtulehe tagant üha kiiremaid tuure..

Mäki, Reijo

KOLMETEISTKÜMNES ÖÖ. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind: 7.35   “Kolmeteistkümnendas öös” kohtub eesti lugeja põhjanaabrite suure lemmiku – eradetektiiv Jussi Valtteri Varesega, paadunud poissmehe ja naiste hingeelu tundjaga. Ootamatult kohtab ta kodukõrtsis oma teisikut – Iirimaalt pärit füüsikut, kes on tulnud Soome oma teadmisi raha..

Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)