Menu
Your Cart

Põder, Rein

MAAILM ON IMELINE. STRABONI MÄLESTUSED
-41 %
Autor: Põder, Rein
Minu nimi on Strabon, Strabon Amaseiast, linnast, mis asub Asia Minori poolsaarel. Ma olen hellen, ehkki pole, nagu juba öeldud, pärit Hellasest, vaid provintsist. Ma sündisin aastavahetuse paiku, täpset päeva ei mäleta nüüd enam keegi. See oli veel vana ajaarvamise aasta, igatahes kaheksateist aas..
2.94€ 4.99€
Maksudeta:2.70€
ÄIATAR
-41 %
Autor: Põder, Rein
Minevikulise tagapõhjaga romaan, mille peategelasteks on neli naist - muinasaja neitsi, keskaegne nõid, XVII sajandi avalik naine, viimases sõjas üksijäänu. Nende lood sulavad lõpuks üheks - ülemlauluks Naisele, kes on nagu maa, igavesti ootav ja uuenev...
2.94€ 4.99€
Maksudeta:2.70€
HULA
-41 %
Autor: Põder, Rein
Romaani sündmustik toimub kolmel ajatasandil, mis omavahel põimuvad meespeategelaste kaudu - XVII sajandi Madalmaade kartograafiaõpilase Joni avastusretk Jäämerele kordub okeanograafiatudengi Enno õppereisina kolm ja pool sajandit hiljem; kolmas peategelane, Kreekas meelelahutuslikul ja visioonidero..
2.94€ 4.99€
Maksudeta:2.70€
TEADMATUS
-62 %
Autor: Põder, Rein
Romaani eellooks on üliõpilaste – kahe noormehe ja nende kursuseõe suhe. Neiu valib elukaaslaseks kahest mehisema, andekama, silmapaistvama. Romaani põhitegevus langeb üheksakümnendate algusse – ühel õhtul, paarkümmend aastat hiljem, otsib naine selle teise mehe üles ja teatab, et ta abikaasa on jäl..
4.99€ 12.97€
Maksudeta:4.58€
JUBA OLNUD
-70 %
Autor: Põder, Rein
See on déjà-vu nähtusele rajatud teise elu lugu. Peategelane sõidab nimeeksituse tõttu võõra klassi kokkutulekule, satub vale aega – kõik ta edasised pingutused oma aega tagasi saada lõpevad tulemusteta: iga uus samm viib sügavamale minevikku. Romaani esimene osa päädib Eesti ohvitseri küüditamisega..
2.94€ 9.97€
Maksudeta:2.70€
UNUSTATUD
-50 %
Autor: Põder, Rein
Viimase suure sõja päevil alustavad oma teekonda läände, igaüks ise ajal ja erinevatel põhjustel, kolm eestlast – kodumaad kaitsta ihkav nooruk, põgenemisteekonda pildistav eraklik fotograaf ja kahe lapsega sõja jalust põgenev ema. Sõjakeerises põimuvad nende saatused vahetevahel, et varsti taas lah..
4.99€ 9.97€
Maksudeta:4.58€
LAEV
-62 % 2-3 Days
Autor: Põder, Rein
Ühel sügisööl murrab maailmameri Taani väinade kaitsetammidest läbi, hiigellaine tormab Läänemerre ning suur osa Eestimaast jääb vee alla. Siiski ei taba maailmamere tõusust tingitud katastroof siinset elanikkonda päris ootamatult – soovijatele on leitud uus kodumaa Kanada sisemaal. Kuid romaani pea..
4.99€ 12.99€
Maksudeta:4.58€
KAUGE
-88 %
Autor: Põder, Rein
Pensionile jäänud geograafiaprofessor Raul Valdes hakkab kirjutama raamatut Eestimaalt pärit ning Tartu Ülikooliga seotud Põhjala-uurijatest. Ta alustab Sannikovi maa otsinguil hukkunud Eduard von Tollist, kellega Valdest seob ühine elukoht Vallikraavi tänava vanas salapärases puumajas. Maadeuurijat..
1.99€ 16.00€
Maksudeta:1.83€
SUUR RETK. ROMAAN RICHARD MAACKI JÄLGEDES
-80 %
Autor: Põder, Rein
Romaani peategelaseks on viiekümnene literaat, endine väligeoloog, kes on avalikust elust tagasi tõmbunud ja kirjutab oma kolmandat raamatut Eestist pärit baltisaksa loodusteadlastest. Just sel ajal külastavad teda ootamatult kaks noormeest, kel mõttes peaaegu sama – tegelik retk Richard Maacki (182..
2.94€ 14.50€
Maksudeta:2.70€
KUNINGAPUU
-39 %
Autor: Põder, Rein
Raamatu tooniandva osa moodustavad seitse novelli: kolm neist üsna erinäolistest kultuuriloolistest isiksustest (Pieter Bruegel, Valentin Serov, Ingmar Bergman), kaks perekondlikku pärimust („Portree“, „Graf Zeppelin“) ning novellid inimestest kummalises kriisiolukorras („Roheline okastraat“) ja ühe..
1.99€ 3.27€
Maksudeta:1.83€
LIESEL. ÜHE PARUNESSI KADUNUD MAAILM
-78 % 2-3 Days
Autor: Põder, Rein
Teose inspireerijaks on olnud autori kodukandimõis, selle maastikud, ühtlasi mõisa viimased asukad, eriti üks neist, paruness Elisabeth, kes oli 1919. aasta juunis Eestist lahkudes üsna hellas eas neiu ja elas ehk lahkumist kõige valulisemalt läbi. Ajalooõpingud sõdadevahelisel Saksamaal ja järgneva..
2.94€ 13.63€
Maksudeta:2.70€
TAGASIVAATEPEEGLIS
-83 %
Autor: Põder, Rein
Rein Põder on tuntud ennekõike romaanikirjanikuna. Tema uus teos on mälestusteraamat, samas sissevaade ta romaanide tekkelugudesse. Sekka ka meenutuspilte rohketelt reisidelt, olgu siis itta või läände, seljakotiga või kohvriga. Tähtsad on talle kaasteelised, kohtumised mitmete oluliste inimestega. ..
2.94€ 16.90€
Maksudeta:2.70€
Tooted 1 kuni 12, kokku 14 tootest (2 lehekülge)