Menu
Your Cart

Tere tulemast meie uude veebipoodi! Kui teil on küsimusi poe kasutamise kohta, siis palun kirjutage info@eestiraamat.ee või helistage 6587886.

Kangur, Riina

TUUL TOOB PISARAID
-70 %
Autor: Kangur, Riina
Autor on oma uue romaani tegevuspaigaks valinud väikesaare pealinna ligidal, mille olustikku ning tihedaid ja mõneti kummalisevõitu inimsuhteid ta näib hästi tundvat. Saare väiksus muudab selle elanikud omavahel tihedalt seotuiks ja üksteise ellu sekkuvaiks. Peategelane, raske lapsepõlvega ja välise..
2.94€ 9.97€
Maksudeta:2.70€
ÕNNEKÜTT
-80 %
Autor: Kangur, Riina
Marie ja Eeva on eluaegsed sõbrannad. Lootes hingehädadele leevendust leida, on Marie järjekordselt Eeva juures, lastes Eeval vääriskivide abil oma tšakraid avada. Kahe naise jutuajamises avaneb Marie õnnetu abielu lugu, tema püüded meest kodu küljes hoida, et säilitada neljale lapsele turvalisus ja..
1.99€ 9.97€
Maksudeta:1.83€
ÜHE SILMAGA TAEVASSE
-67 %
Autor: Kangur, Riina
Oma neljandas raamatus käsitleb autor purunenud perekonna probleeme, mahajäetud naise hingevalu ja laste neurootilist käitumist. Kõik, mis oli kord turvaline kodu laste lemmikmänguasjade, ema raamatu- ja plaadikoguga, on ühtäkki laiali pillutatud, prügimäele sattunud. Hingeliselt murdunud ema ei suu..
1.99€ 6.10€
Maksudeta:1.83€
Tooted 1 kuni 3, kokku 3 tootest (1 lehekülge)