Dahl, Roald

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)

Dahl, Roald

HENRY SUHKRU IMELINE LUGU. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Henry on pärit vanast rikkast inglise suguvõsast ning tema elu on lõputu jõudepõli. Ühel suvisel nädalalõpul jälle seltskonnas aega surnuks lüües, satub talle raamaturiiuli ees pihku üks esmapilgul kergekaaluline vihikuke ning ta laseb silmad kirjapandust üle. Lugu haarab Henryt aga sedavõrd, et ta ..

Dahl, Roald

MATILDA. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Kogupereraamat väikesest ja harvaesinevalt andekast tüdrukust Matildast, keda suurelised ja mõistmatud vanemad kohtlevad nagu kõlupead. Ühel päeval saab Matildal sellest küll ja ta hakkab vanematele teravmeelseid vingerpusse mängima. Ka koolis seisab Matilda silmitsi tõelise väljakutsega. Õpilasi ho..

Dahl, Roald

NOKK PLIKK. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind: 4.60 Härra Hüplik tahtis rohkem kui kunagi varem, et ta oleks kilpkonn. Kas Sina oled kunagi tahtnud olla keegi teine? Kui jah, siis arvata võib, et mitte kilpkonn! See on lugu armsast ja ujedast mehest, kes armub ühte kenakesse naisterahvasse, ning väikesest kilpkonnast, kes neid k..

Dahl, Roald

TOHLAMID. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Maailmakuulsa inglise lastekirjaniku, menuraamatu “Matilda” autori sädelevalt vaimukas ning leidlikke pöördeid võttev lugu härra ja proua Tohlamist, kes on vägagi kiusakad, lohakad, lausa õelad laste, lindude, loomade ja ka teineteise vastu. Tohlamitega juhtub nii mõndagi, ja nii nagu ikka saab halb..

Dahl, Roald

VAPUSTAV HÄRRA REBANE. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Koperdis, Uimerdis ja Uba on ühed üsna vastikud ja kitsid talunikud. Ja nad vihkavad härra Rebast. Nad on nõuks võtnud härra Rebane kinni püüda. Seepärast asuvad nad tema urusuu ette valvesse, valmis teda maha laskma või surnuks näljutama või ta sealt välja kaevama. Aga kavalal härra Rebasel on teis..

Dahl, Roald

VÕLUSÕRM. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Kas sa oled kunagi kellegi peale vihastanud nii et silme eest läheb mustaks? Kujuta nüüd ette, et sul on võlusõrm, ja kui sa sellega kellegi peale näitad, siis alles hakkab juhtuma. Näiteks ilmuvad kiusu ajava emakeeleõpetaja nina alla vurrud nagu isakassil ja naabripoisid, kes arutult linde kütivad..

Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)