Pilcher, Rosamunde

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)

Pilcher, Rosamunde

HELESININE MAGAMISTUBA. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

“Suur magamistuba on imearmas: tervenisti helesinine ja valge, satiin ja musliin, jahe ja õhuline. Aknad avanemas üle aia merele…”  “Helesinine magamistuba” on kogumik maagiliselt mõjuvatest jutustustest, mis pakuvad tõeliselt meeliköitvaid elamusi, peegeldades inimestevahelisi suhteid, igapä..

Pilcher, Rosamunde

KAKSIKUTE TÄHTKUJUS. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Kaks naist poleks saanudki olla erinevamad. Kaks naist poleks saanudki olla lähedasemad...  Flora ja Rose on identsed kaksikud, kel pole teineteise olemasolust aimugi. Rose'i on kasvatanud tema kergemeelne, hiilgavas rahvusvahelises seltskonnas liikuv ema. Flora on veetnud lapsepõlve oma isa ..

Pilcher, Rosamunde

LILLED VIHMAS

€4.99

€14.50

Maksudeta: €4.58

"Lilled vihmas" on kuueteistkümnest loost koosnev kogumik, mis lubab meil veel kord pilku heita Rosamunde Pilcheri sümpaatsesse, südamlikku, sündmuste- ja tunneterikkasse maailma. Kogumikku valitud lood käsitlevad erinevaid inimsuhteid ja armastuse erinevaid valdkondi, räägitakse inimtunnetest – j..

Pilcher, Rosamunde

MERIKARBIOTSIJAD. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Raamatu peategelase Penelope Keelingi elus on olnud kõike – armastust, ning pelgust selle suure tunde ees, seejärel perekonnarõõme, hiljem üksindust ja jõudu sellest jagu saada. Nüüd, kuuekümne neljaselt pihib ta oma elust ja erimeelsustest lastega kõikemõistvale lugejale. Romaanil on aga veel üks s..

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)